Bellona Koltuk Takımları ve Fiyatları 2015 (Laura)

Bellona 2015 koltuk takımları fiyatları bellona en yeni oturma grupları görselleri bellona kampanyalı kotuk takımları…

Sanırım 2015 yılının en hızlı mobilya üreticilerinin başında Bellona geliyor, zira markanın yeni modellerine neredeyse yetişemiyoruz. Hatta yetişemeyip arada kaçırdıklarımızda olmuyor değil hani (laf aramızda). Örneğin bu sayfamızda inceleyeceğimiz Laura koltuk takımıda böyle arada kaçırıpta sonradan fark ettiklerimizden :) İtiraf olayına son verelim ve hemen konuya girelim.

Efendim Bellona’nın 2015 yılı koleksiyonları arasında yer alan Laura Koltuk takımı modern tarzı ve trend uygulamaları barındıran tasarımı ile dikkat çekerken, yüksek ayaklı normu, P tarzında dizayn edilen kol formuyla göz dolduruyor. Laura Koltuk Takımında, minderler ve yine kollarda uygulanan fitillerde şık detaylar olarak ön plana çıkıyor. Farklı renk seçenekleri ve hem üçlü hem de ikili koltuk alternatifleri ile sunulan takımda, üçlü ve ikili üniteler aynı zamanda yatak ve sandık olabilme özellikleri ile aynı zamanda takıma fonksiyonellik kazandırıyor.

Bellona Laura koltuk takımının fiyatına gelince, foto galerimizde görsellerini beğeninize sunduğumuz Laura koltuk takımının 1 adet berjer, 1 adet ikili ve 1 adette üçlüden oluşan standart modeli 3.403,00 TL fiyatla satışa sunulurken, bu rakam üçlü, ikli ve 2 adet berjerli modelde 3.990,00 TL, iki adet üçlü, iki adette berjerden meydana gelen modelinde ise 4.244,00 TL‘sına kadar yükseliyor.

BELLONA 2015 KOLTUK TAKIMI MODELLERİ GÖRSELLERİ (LAURA)

       

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

Önceki yazıyı okuyun:
İstikbal’den Yepyeni Romance Koltuk Takımı

İstikbal 2015 koltuk takımları fiyatları görselleri İstikbal Romance serisi oturma grupları koltuk takımları... Salonları için şık, gösterişli ve kaliteli bir...

Kapat