Bellona Koltuk Takımı Modelleri ve Fiyatları 2021 (Solena)

2021 Koltuk Modelleri

Sizler için en yeni, en güzel ve tabii ki en ucuz koltuk takımı fiyatları ve modellerini aramayı sürdürüyoruz arkadaşlar. Bu bağlamda mobilya markalarının, kampanyalı koltuk takımları başta olmak üzere, hemen hemen tüm ürünlerini mercek altına alıyoruz. Hatırlarsanız son olarak en yeni alfemo koltuk takımı fiyatları ile istikbal koltuk takımı fiyatları sayfalarımıza konuk olmuştu. Ayrıca mondi koltuk takımı modellerini de detaylı bir şekilde incelemiştik. (Bu arada linklere tıklayarak bu mobilya markalarının ürünlerini de inceleyebilirsiniz.)

Bellona Koltuk Takımı Modelleri 2021

Bu sayfamızda ise ülkemizin en bilindik ve lider mobilya markalarının başında gelen Bellona’nın yeni koltuk takımlarından birini sizlerle paylaşıyoruz. Aslında yakın bir zaman önce bellona salon takımları başlığı altında markanın bir çok yeni ürününü sizlerle buluşturmuştuk. Hatta bu takımlar arasından özellikle bellona koltuk takımı vienza ve bellona ruby koltuk takımı ile bellona angel koltuk takımı modellerine resmen aşık olmuştuk. Bellona muhtemelen bizleri böyle hayan bırakmayı o kadar sevdi ki yeni koleksiyonlarında daha şaşırtıcı tasarımlar eklemeye başladı. İşte o tasarımlardan biri de Solena oldu.

Bellona Solena Koltuk Takımı

İkili ve üçlü koltuk sırt minderlerinde çift dikişli kapitone uygulaması ile dikkatleri üzerine çeken Solena koltuk takımı modern tasarımıyla göz dolduruyor. Kapitone dikiş detayları ile görsel zenginlik sunan sırt minderlerinde ayrıca düğme çektirme uygulaması detayları ise tek kelime ile harika.

Bellona Sandıklı ve Yataklı Koltuk Takımları Solena

Solena koltuk takımı son derece rahat bir oturum sunarken, fonksiyonel beklentileri de üst düzeyde karşılayacak nitelikte dizayn edilen takımın, ikili koltuk üçlü ve koltuk ünitelerinde makaslı mekanizma ile çalışan yatak ve sandık özellikleri bulunuyor. Ürüne modern bir hava katan açılı formda zarif hatlı yüksek ayakları ise hem temizliği kolaylaştırıyor, hem de takıma modern bir hava katıyor.

Bellona Koltuk Takımı Fiyatları 2021 Solena

Gelelim paragraf aralarında fotoğraflarını gördüğünüz takımın fiyatlarına. Efendim Solena koltuk takımı iki adet üçlü koltuk ve iki adette berjerden meydana gelen delüks modeli ve üçlü, ikili koltuk ile iki berjer koltuktan versiyonlar ile satışa sunuluyor.

Bellona Koltuk Takımı Kampanyaları 2021

Yukarıda bahsettiğimiz delüks takımın fiyatı Bellona fiyat listesi dahilinde 9.988,00 TL olarak belirlenmiş. Ancak takım marka indirimleri ile şu sıralar 8.990,00 TL fiyat ile satışa sunuluyor. Bu rakama kredi kartınız ile 12 taksit imkanı da sunuluyor. Üçlü, ikili koltuk ile iki berjer koltuktan oluşan diğer modelin fiyatı ise listede 9.422,00 TL olarak görünüyor.

İndirimlerden sonra bu rakam ise 8.480,00 Liraya düşüyor. Tabi bu takımı da kampanya fiyatı üzerinden  kredi kartınızla 12 taksit imkanı ile satın alabiliyorsunuz. Elbette bu rakamlara bu ürünleri satın almak için elinizi biraz çabuk tutmanız gerekiyor, zira bu fiyatlar sınırlı sürede geçerli olan kampanyalar dahilinde geçerli. Dolayısı ile hem ürünü daha değişik görsellerini incelemek, hem de güncel fiyatları hakkında bilgi almak adına Bellona Koltuk Takımları resmi sayfasını da ziyaret etmenizi öneririz.

“Bellona Koltuk Takımı Modelleri ve Fiyatları 2021 (Solena)” Konusunda 2 Yorum Var

    1. Bunun gerçekten olduğunu sanmıyorum. Ama yine de Bellona Şikayet başvurusu yapabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir