Bellona Koltuk Takımı Modelleri ve Fiyatları 2020 İnceleme

Bellona Koltuk Takımları Fiyatları

2020 koltuk takımı modellerini incelemeye devam ediyoruz. Bu sayfamız ülkemizin en önemli mobilya markalarının başında gelen Bellona var.  Sizler için markanın yeni ürünlerini fiyatları, görselleri ve koltuk takımı kampanya ve indirimleri ile birlikte detaylı olarak inceliyor ve burada paylaşıyoruz.

Bellona Koltuk Takımı 2020

Bellona yeni sezon koltuk takımları koleksiyonu, İmpera, Mistral, Revina, Grande, Melton ve Lofty serilerinden meydana gelirken, şimdi bu ürünleri tek tek göz atmaya başlayalım dilerseniz.

Chester Koltuk Takımı Modelleri ve Fiyatlarını İNCELEYİN !..

Bellona İmpera Koltuk Takımı

Markanın özel tasarım koltuk takımları arasında yer alan İmpera Bellona oturma gurubu ürün gamına henüz eklenen bir ürün. Dış kol kısımları ve sırt kırlentlerinde ki dikey desenli kapitone dikiş uygulaması ile göze çarpan takım, son derece modern ve şık bir tasarıma sahip.

Zarif detayların modern çizgilerle harmanlandığı takımın gri ve petrol yeşili renk kombinasyonu ile vitrine çıkarken, takımın bir adet ikili koltuk, bir adet üçlü koltuk ve 2 adette berjerden oluşan modeli 9.148,00 TL yerine Bellona koltuk takımı kampanyaları dahilinde 8.374,00 TL fiyatla satışa sunulurken, takımın iki adet üçlü koltuk, iki adette berjerden oluşan delüks modeli ise 9.758,00 TL yerine 8.932,00 TL fiyat etiketi taşıyor.

Bellona Revina Koltuk Takımı

Bellona spor koltuk takımları arasında sayabileceğimiz bu yeni ürün spor hatları ve modern çizgileri ile ön plana çıkıyor. Özellikle, oval hatlara sahip kol yapısında yer alan renkli fitiller ve yatay desenli kapitone dikiş uygulaması, ince ve şık bir detay olarak takımın görselliğine inanılmaz katkıda bulunuyor.

Görsel anlamda oldukça şık bir takım olan Revina, ikili ve üçlü koltuk ünitelerinde bulunan yatak özelliği ile de aynı zamanda fonksiyonel bir takım olarak da göz dolduruyor. Takımın fiyatlarına gelecek olursak…

Efendim  takımın üçlü koltuk, ikili koltuk ve 2 adet berjerden oluşan ilk seçeneği 9.466,00 TL yerine 8.663,00 TL fiyatla satışa sunuluyor.  İki adet üçlü koltuk, iki adette berjerden oluşan Revina koltuk takımının fiyatı ise 9.972,00 Liradan, 9.126,00 Liraya düşmüş durumda…

Bellona Mistral Koltuk Takımı

Salon için koltuk takımı arayan ve zengin görünümlü bir koltuk takımı  olmasını arzulayan okurlarımızın çok beğeneceğini düşündüğümüz Mistral koltuk takımı, sırt ve oval hatlı kol kısmında ki düğme çektirme uygulaması, takımın geneline hakim altın sarısı metal detaylarla uyumlu yuvarlak formlu altın sarısı ayak tasarımları ile dikkat çekiyor.

Mistral serisinin 1 adet üçlü koltuk, 1 adet ikili koltuk ve 2 adet berjer seçeneğini tercih etmeniz durumunda 9.761,00 TL yerine 8.934,00 TL ödüyorsunuz. Salonunuz biraz geniş ise aynı takımın 2 adet üçlü koltuk ve 2 adet berjerden meydana gelen alternatifli delüks modelini seçebilirsiniz. Bu seçenek için ise 10.240,00 TL yerine 9.372,00 TL ödemeniz gerekiyor.

Modoko Koltuk Takımları BURADA !..

Bellona Grande Koltuk Takımı

Bellona koltuk takımı 2018 modelleri arasında da yer alan fakat yılın son ayında vitrine çıkan Grande serisi, makrome dikiş detayları, düğme çektirme uygulamaları ve altın sarısı renkli metal aksesuarları ile gösterişli ve zengin bir tasarımı  tasarıma sahip.

Yatak olma ve geniş depolama alanları sunan sandık özelliği ile işlevsel açıdan da beklentileri karşılayan takımın sadece 2 adet üçlü koltuk ve 2 adet berjerden meydana gelen delüks seçeneği bulunurken, 10.856,00 TL yerine 8.942,00 TL fiyatla satışa sunuluyor.

Bellona Melton Koltuk Takımı

Tıpkı geçtiğimiz yıllara damga vuran bellona valdes koltuk takımı yada bellona valdes koltuk takımı gibi 2020 yılının en tutulan koltuk takımları arasına gireceğini düşündüğümüz Melton serisi, yeni ve farklı tasarımı ile dikkat çekiyor.

Kol yanlarında da lazer baskılı desenli kumaşı ve çapraz renk uygulamalı fitilleri ile spor bir havaya sahip olan Melton koltuk takımı da tıpkı Grande gibi sadece 2 adet üçlü koltuk ve 2 adet berjer seçeneği ile satışa sunulurken, fiyatı kampanya dahilinde 9.070,00 Liradan, 8.300,00 Liraya kadar iniyor.

Doğtaş Koltuk Takımı Modelleri ve Fiyatları

Bellona Lofty Koltuk Takımı

Bellona koltuk takımı ürün gamında inceleyeceğimiz son takım Lofty. Son dönemlerin trendlerinden, siyah metal ayaklı yapısı, kol yanlarında ve ve sırt kısmında ki çizgisel kapitone desenleri  ile oldukça şık bir görselliğe sahip Lofty yine spor hatları ile ön plana çıkıyor.

Modern çizgileri ve değişik tasarım hatları ile görsel açıdan zengin bir olan takım, işlevsel açıdan da oldukça kullanışlı, zira üçlü koltuk ünitelerinde sırttan yatan mekanizma ile yatak olma özelliği bulunuyor.  Yine sadece 2 adet üçlü koltuk ve 2 adet berjerden oluşan delüks modeli bulunan takım 9.538,00 TL yerine 8.730,00 TL fiyatla sizleri Bellona mağazalarında bekliyor…

İSTİKBAL KOLTUK TAKIMLARI İÇİN TIKLAYINIZ !..

 

2 Yorum “Bellona Koltuk Takımı Modelleri ve Fiyatları 2020 İnceleme”

  1. Bu takımlar çok güzel ancak fiyatlar çok pahalı. En azından geçtiğimiz yıla nazaran. Acaba Bellona da ucuz koltuk takımları yok mu?

    1. Merhaba, elbetteki Bellona’nın kampanyalı ürünleri var. hem bellona hem de diğer markaların kampanyalı koltuk takımları için konu girişinde ki kırmızı ile vurgulanmış “koltuk takımı kampanya” linkine tıklayarak bu kampanyalardan haberdar olabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir