Bellona Koltuk Takımı Modelleri Fiyatları 2021 Vilza

Koltuk Takımı Modelleri 2021

Bu sayfada olduğunuza göre muhtemelen yepyeni bir koltuk takımına ihtiyacınız var ve hem 2021 koltuk Modelleri ve renkleri gibi trendleri araştırıyor, hem de Oturma Odası Takımı fiyatları hakkında fikir sahibi olmaya çalışıyorsunuz. Tahminimiz doğru ise sizlerde doğru yerdesiniz zira binbirdekor.com olarak mobilya markaları ve üreticilerinin en yeni modellerini sayfalarımızda detaylı olarak incelemeye devam ediyoruz. Sizler için hem kaliteli, hem ucuz koltuk takımları bulmak adına Koltuk Takımı Kampanya ve indirimlerini araştırıyoruz. Bu konuda son olarak İstikbal koltuk takımı ve Doğtaş koltuk takımı Modelleri ve Fiyatları sayfalarımıza konuk olmuştu. Bu sayfamızda ise yılbaşından hemen sonra Bellona Koltuk Takımları Fiyatları başlığı altında mercek altına aldığımız Bellona’nın en yeni modellerinden birini sizlerle buluşturmaya çalışıyoruz.

Bellona Koltuk Takımları 2021

Yukarıda da bahsettiğimiz gibi aslında Bellona 2021 koltuk takımlarını başlı başına bir sayfada detaylı olarak incelemiştik. Ancak Bellona tasarımcıları bu sezonu sadece orada incelediğimiz koltuk takımları ile geçirmeye niyetli olmadıklarından yeni yeni bir kaç koleksiyonu daha potansiyel müşterilerinin beğenilerine sundular. O koltuk takımlarından biri de şimdi inceleyeceğimiz Vilza modeli oldu.

Bellona Vilza Koltuk Takımı

Son bir kaç yıldır özellikle Chester Koltuk Takımı modelleri pek bir revaçta. Bu klasik İngiliz tarzı mobilyalar hemen her markanın ürün gamında kendisine yer buluyor. Bellona Salon Takımları arasında da bu tarzda bir kaç model var. Ancak şimdi göz atacağımız Vilza serisi bu tarzdan sıkılanlar için son derece bir şık alternatif olarak karşımıza çıkıyor. Modern çizgilerin şık detaylarla yorumlandığı Vilza koltuk takımına ilk bakışta modern formdaki yatay kapitone dikiş uygulaması, yüksek ayakları ile biye ve ahşap tonlarında düğme detayları göze çarparken, nakışlı ana desen kumaşa sahip ortopedi kırlentleri de takımı görsel açıdan zenginleştiriyor.

Yataklı Koltuk Takımı Vilza

Takım görsel şıklığının yanında işlevsel özellikleri ile de dikkat çekiyor. Son derece konforlu bir oturum sunan Vilza koltuk takımının üçlü ve ikili üniteleri aniden gelen yatılı misafirler için özel makas sistemi sayesinde kolayca konforlu bir yatağa dönüşebiliyor. Ayrıca takımın berjer ünitelerinde depolama alanlarına da rastlıyoruz.

Bellona Vilza Koltuk Takımı Fiyatları

Gelelim Vilza koltuk takımının merakla beklediğiniz fiyat bilgilerine… Efendim takım tüketici ihtiyaçları ve oda genişliklerine göre iki adet üçlü koltuk ve iki adet berjer koltuk olan delüks modeli ile üçlü koltuk, ikili koltuk ve iki adet berjerden oluşan iki farklı alternatif ile satışa sunuluyor. Delüks Vilza koltuk takımı (3+3+B+B) Bellona fiyat listesinde 10.670,00 TL olarak görünüyor. Tabi Bellona Kampanyaları ile bu koltuk takımını 8.790,00 TL gibi bir fiyatla satın alabiliyorsunuz. Takımın ikinci alternatifi ise (3+2+B+B) 10.002,00 TL. Fakat bu rakamda yine kampanyalar dahilinde 8.240,00 Liraya kadar düşüyor.

Bellona Koltuk Takımı Kampanyalarını Kaçırmayın !..

Verdiğimiz bu fiyatlar yukarıda da belirttiğimiz gibi Bellona kampanyaları dahilinde geçerli olan fiyatlardır. Dolayısı ile kampanya bitiminde veya Bellona fiyat politikaları dahilinde bu rakamlar değşiklik gösterebilir. Bu nedenle hem günce fiyatlar hakkında bilgi sahibi olmak, hem de markanın diğer modellerini de incelemek için buradan Bellona resmi adresini de ziyaret etmenizi öneririz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir