Bellona Koltuk Takımı 2020 Modelleri Fiyatları İnceleme

Yeni Sezon 2020 Koltuk Takımları

Yeni ürünler arayışlarımız dahilinde 2020 İstikbal koltuk takımı ve Doğtaş koltuk takımı modelleri ve fiyatları geçtiğimiz günlerde binbirdekor.com sayfalarında sizlerle buluşturulmuştu. Sizler için hem dekoratif, hem kullanışlı, hem de ucuz koltuk takımları bulmak adına araştırmalarımıza devam ediyoruz. Çeşitli markaların Koltuk Takımı Kampanya ve indirimlerini beğeni ve bilgilerinize sunuyoruz. Örneğin bu sayfamızda geçtiğimiz yıllara, Bellona Elantra Koltuk Takımı başta olmak üzere, Bellona Mistral Koltuk Takımı ve Bellona Selegno Koltuk Takımı gibi ürünleri ile damgasını vuran Bellona’nın en yeni koltuk takımlarını incelemeye alıyoruz. Bakalım bu yeni koltuk takımları geçen yıl bizi kendisine hayran bırakan Bellona salon Takımları gibi etkili olabilecek mi ?..

Bellona Koltuk Takımları ve Fiyatları 2020

Bellona yeni yıla Perlino, Carlino, Vilza ve Loren koleksiyonları ile merhaba derken, bu koleksiyonların koltuk takımlarının da son derece iddialı tasarımlara sahip olduğunu görüyoruz. Bu nedenle yeni bir koltuk takımı almak niyetinde iseniz sonradan pişman olmamak adına birazdan burada inceleyeceğimiz ürünlere mutlaka göz atmanız tavsiye ederiz

Bellona Perlino Koltuk Takımı

Markanın ürün gamına henüz eklenen ve dolayısı ile dumanı üzerinde bir ürün olan Perlino koltuk takımı kol ön kısımlarında kullanılan klapa ve klapa etrafında uygulanan altın renge sahip deri fitil detayı ve beyaz-gold konfigürasyonlu özel tasarım ayak tasarımı ile beğeni toplarken, ünitelerin sırt ve kol orta kısmında dikey kapitone uygulaması yapılarak ürünün görselliğinin üst düzeye taşındığını görüyoruz. Gül Kurusu-Krem renk konfigürasyonu ile satışa sunulan takımın 2 adet yataklı üçlü koltuk ve 2 adette berjerden meydana gelen delüks modeli 12.462,00 TL yerine 10.266,00 TL fiyatla satışa sunuluyor.

Bellona Carlino Koltuk Takımı

Son derece zarif metal detayların modern çizgilerle yorumlandığı Carlino serisi koltuk takımı, modern formdaki altın metal ayakları, şerit dikiş uygulaması, tüy desenli altın renk nakışlı ortopedi kırlenti, iki renk kombin kumaş arası bordürlü kırlent ve ile adeta göz kamaştırırken, üçlü ve ikili koltuk ünitelerinde bulunan özel makas sistemine sahip yatak fonksiyonu ile de işlevsel bir koltuk takımı olarak ön plana çıkıyor. Takımın 2 adet yataklı üçlü koltuk ve 2 adette berjerden oluşan seçeneği ise 14.812,00 TL yerine 11.524,00 TL fiyat etiketi ile Bellona vitrinlerine çıkıyor.

Bellona Vilza Koltuk Takımı

Modern çizgilerin şık detaylarla yorumlandığı Vilza koltuk takımına ilk bakışta modern formdaki yatay kapitone dikiş uygulaması, yüksek ayakları ile biye ve ahşap tonlarında düğme detayları göze çarparken, nakışlı ana desen kumaşa sahip ortopedi kırlentleri de takımı görsel açıdan zenginleştiriyor. Takımın 2 adet üçlü koltuk ve iki adette berjerden meydana gelen Delüks Vilza koltuk takımı Bellona fiyat listesinde 10.670,00 TL olarak görünüyor. Tabi Bellona Kampanyaları ile bu koltuk takımını 8.790,00 TL gibi bir fiyatla satın alabiliyorsunuz.

Bellona Loren Koltuk Takımı

Hiç şüphesiz Bellona’nın sadece 2020 yılına değil, tasarımı ve şık görünümü ile önümüzde ki bir kaç yıla da damgasını vuracağını düşündüğümüz en yeni koltuk takımlarından biri olan Loren serisi, zarif detayların modern çizgilerle birlikte harmanlandığı, kapitone dikiş uygulamaları, kol yan kısımlarında ki Nil kahve deri uygulaması ve ters açılı yerden yüksek ayakları, bunun yanında oval hatlara sahip berjeri ile oldukça şık bir görselliğe sahip.  Takımın iki adet üçlü, iki adette berjerden oluşan delüks modelinin fiyatı ise normalde 12.128,00 TL. Ancak bu rakam Bellona kampanyaları dahilinde önce 10.916,00 Liraya, ardından KDV indirimi ile birlikte 9.990,00 Liraya kadar düşüyor.

Son Moda 2020 Koltuk Modelleri ve Renkleri

Bellona Koltuk Takımı Kampanyaları 2020

Yukarıda 2020 Bellona koltuk takımı modellerini fiyatları ve görselleri ile birlikte detaylı olarak inceledik. Ancak bu fiyatlar zaman içerisinde Bellona fiyat politikalarına bağlı olarak farklılık gösterebilir. Dolayısı ile hem beğendiğiniz Bellona koltuk takımlarının güncel fiyatları hakkında bilgi almak, hem de bu ürünlerin daha detaylı görsellerine göz atmak için lütfen Bellona Koltuk Takımları resmi sayfasını da verdiğimiz bu link üzerinden ziyaret ediniz…

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir