Bellona Kampanyalı Yatak Odası Modelleri ve Fiyatları 2020

Yatak Odası Takımları Bellona

Bellona en yeni yatak odası takımları ve kampanyalı fiyatları konuk oluyor bu defa sayfalarımıza, evlilik hazırlığı içerisinde olan ve mobilya bakınan, eski yatak odası takımlarını yenilemek isteyen ve yeni evine yeni mobilyalar isteyen binbirdekor.com takipçileri için, Bellona’nın yeni yılda vitrine çıkardığı yatak odası modellerini tüm detayları ile birlikte inceliyor, özellikleri ve fiyatlarını bilgilerinize, görsellerini ise beğenilerinize sunuyoruz.

Bellona Kampanyalı Yatak Odası Takımları

Bellona geçtiğimiz yıl yatak odası takımları ile adından sıkça bahsettirmişti. Özellikle Bellona Belissa yatak odası takımı sadece geçtiğimiz 2019 yılına değil, içinde bulunduğumuz 2020 yılı da dahil olmak üzere önümüzde ki bir kaç yıla damgasını vuracak nitelikteydi. Gösterişli baza başlığı ve sandık olarak kullanılabilen puflarıyla, çekmece ve kapı kulplarında yer alan püskül ve figür uygulamaları ile göz kamaştıran bu yatak odası takımını görmediyseniz ve hakikaten şık ve kullanışlı bir yatak odası takımı istiyorsanız Bellona Belissa yatak odası takımına mutlaka göz atmanızı öneririz.

Yatak Odası Fiyatları En Ucuz Bellona

Ancak şimdi konumuz Bellona 2020 yatak odası takımları. Marka yeni yıla geçtiğimiz yıl koleksiyonlarından Vienza serisine yeni bir yatak odası takımı ekleyerek yeni yatak odası ürün gamını oluşturmaya başladı. Üst resimde gördüğünüz Bellona Vienza yatak odası takımında son dönemde trend hale gelen meşe renk konfigürasyonu kullanılmış ve tek kelime ile harika durmuş. Ayrıca ünite kapakları üzerinde yer alan panjur klapalar ile karyola da kullanılan turkuaz renk paneller ise ürüne görsel anlamda zenginlik kazandırmış.

Bellona’nın Modern Yatak Odası Takımları

Vienza yatak odası takımı şık tasarımının yanında işlevsel özellikleri ile de dikkatleri üzerine çekiyor. Bu bağlamda gardıropta ki iç çekmece ve pantolonluk uygulamaları ile zengin bir kullanım alanı oluşturulurken, gardırop içerisinde kapağın açılması ile kendiliğinden yanan sensörlü led aydınlatmaları ise zeki bir tasarım uygulaması olmuş.

İSTİKBAL YATAK ODALARI İÇİN TIKLAYINIZ !..

Bellona Vienza yatak odası takımının fiyatlarına gelecek olursak… Efendim takım 5 kapılı, 6 kapılı ve sürgü kapılı olmak üzere 3 farklı alternatif ile satışa sunuluyor. Takımın 5 kapılı gardırop seçeneğinin KDV indirimli yada %8 KDV’li fiyatı  4.694,00 TL. 6 Kapılı gardırop alternatifi üzerinde 5.198,00 TL fiyat etiketi taşırken, sürgü kapaklı gardıroba sahip Vienza yatak odası takımının fiyatı ise 4.997,00 TL olarak görünüyor.

Tabi Bellona yeni sezon yatak odası takımları bunlarla sınırlı değil. Hemen alt tarafta yer alan foto galerimiz içerisinde markanın diğer 2020 yatak odası modellerini sizler için bir araya getirdik. Bu galeri içerisinde bu yeni yatak odası takımlarının görsellerini yakından inceleyebileceğiniz gibi ürünlerin detaylı özelliklerini ve %8 KDV’li yatak odası takımı fiyatlarına da göz atabilirsiniz.

BELLONA 2020 YATAK ODASI TAKIMLARI ve KDV İNDİRİMLİ FİYATLARI

MONDİ YATAK ODASI TAKIMLARINA DA GÖZ ATIN !..

Yukarıda ve foto galerimiz içerisinde belirtilen fiyatlar zaman içerisinde Bellona kampanya ve indirimleri ile yeni sezon ve sezon sonu politikalarına bağlı olarak değişiklik gösterebileceğinden güncel Bellona %8 KDV’li yatak odası fiyatları için Bellona satış noktalarını ziyaret etmenizi tavsiye ederiz.

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir