Bellona Halı Modelleri ve Fiyatları 2020 (Motto)

Halılar ve Fiyatları 2019

Halı modelleri 2018 yılında olduğu gibi yine bu yılda acayip hareketli. Markalar ardı ardına ürün gamlarına modern halı modelleri ekleyip duruyorlar. Tabi bizlerde boş durmuyor ve bu yeni halıları sizlerle buluşturmaya devam ediyoruz. Bu bağlamda daha önce kaşmir halı modelleri ve saray halı modelleri ile merinos halı fiyatları gibi konuları sizlerle paylaşmıştık.

Bellona Halı 2019

Bu sayfamızda ise yine daha önce, bellona julia halı ve bellona valentina halı ile bellona halı vokal serisi ve bellona mimoza halı gibi modellerini “Bellona’nın Yeni Halılarını Gördünüz Mü ?” başlığı altında inceleyerek hayran kaldığımız Bellona’nın 2019 halı modelleri arasında yer alan Motto koleksiyonunu masaya yatırıyoruz.

Modern Halı Modelleri ile Bellona

Birbirinden şık ve işlevsel mobilyaları ile özellikle ev hanımlarının gönlünü kazanan Bellona, oldukça estetik ve farklı halı tasarımları ile de evlerin vazgeçilmezlerinden olmaya devam ediyor. Bellona’nın 2020 yılına  girerken güncellediği halı koleksiyonuna eklediği Motto serisi ile geçtiğimiz yıllarda olduğu gibi bir mobilya markası olduğu halde bizleri büyülemeye devam ediyor.

 

Bellona Halı Motto

Bellona’nın Mavi, Gri ve son zamanların trend rengi marsala tonları ile vitrine çıkardığı Motto serisi modern desenleri ile dikkat çekiyor. Geometrik çizgilerden oluşan bu modern desenler ise kabartma dokusu ile harmanlanmış. Dolayısı ile klasik yada avangart halılarda daha çok görülen kabartma desenler bu koleksiyonda da hiç havada kalmamış açıkçası.

Modern oturma Odaları İçin Halı Modelleri

Bu nedenle eğer klasik, avangart yada lüks tarzda bir salon dekorasyonuna sahipseniz bu modelin sizi pek tatmin etmeyeceğini sizlerde görmüşsünüz muhtemeln. Fakat modern tarzlara açık bir salon dekorasyonunuz var ise yada modern bir oturma odası dekorasyonuna sahipseniz Motto koleksiyonu da kaçırılmayacak bir fırsat olarak ön plana çıkıyor.

Bellona Halı Fiyatları Motto

Farz edelim ki yukarıda bahsettiğimiz gibi modern tarzda bir salon dekorasyonunuz yada modern bir oturma odası dekorasyonunuz var ve bu koleksiyonu çok beğendiniz. Bellona kalitesine güveniyorsunuz, o halde bu halıları almak için kaç para ödemeniz gerekiyor gelin şimdi bu fiyatlara bir göz atalım.

Efendim Bellona’nın 6 metrekare halı modelleri ve fiyatları aşağı yukarı aynı. Bu koleksiyonda 200×300 cm ebatlarında ki 6 metrekare halı için belirlenen fiyat 991,00 TL. Koleksiyonun 175X250 cm ölçülerinde ki 4 metrekare oturma odası halısı ise üzerinde 723,00 TL fiyat etiketi taşıyor.

Bellona Yolluk Fiyatları Motto

Biraz daha küçük oturma odaları için 150X230 ebatında ki 3,5 metrekare halısını da satın alabilirsiniz. Bunun için cebinizden çıkacak para ise 570,00 TL olarak görünüyor. Koleksiyonun yolluk fiyat bilgileri ise şu şekilde ;

80X150 Motto Halı: 198,00 TL
80X310 Motto Halı: 410,00 TL
100X200 Motto Halı: 330,00 TL
100X300 Motto Halı: 496,00 TL

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir