Bellona Genç Odası Modelleri ve Fiyatları 2021 Army

Genç Odası Takımları 2021

Daha önce sadece bebek, çocuk ve genç odası üreten markalarımızın ürünleri başta çilek genç odası takımları olmak üzere, kaplumbağa genç odası takımları ve benzeri çeşitli markalar altında bilgi ve beğenilerinize sunulmuştu. Genç odası araştırmalarımızda ayrıca genel mobilya markalarının ürünlerini incelemiştik hatırlarsanız. Örneğin, istikbal genç odası ve mondi genç odası modelleri başta olmak üzere, yataş genç odası ve kelebek genç odası takımları editörlerimiz tarafından detayları ile birlikte model model incelenmişti. (Linkler üzerinden bahsi geçen bu markaların ürünlerine de göz atmanızı tavsiye ederiz.) Bu sayfamızda ise bellona genç odası takımları arasından markanın ürün gamına henüz eklediği serilerden birini mercek altına alıyor ve her zaman olduğu gibi fiyat ve görselleri ile birlikte sizleri bilgilendirmeye çalışıyoruz.

Bellona Genç Odası Takımları 2021

Markanın daha önce ki yıllarda vitrinlerine çıkardığı ve çok beğenilen serileri olan bellona genç odası belissa ve bellona genç odası mavenna gibi ürünlerini aratmayacağı, hatta daha güzel olduğunu düşündüğümüz ürünlerini Bellona 2021 yılına girmeden geçtiğimiz yılın son çeyreğinde müşterilerinin beğenisine sundu. O takımlardan biri de bu sayfamıza konuk olarak aldığımız Army Genç odası takımı oldu. Bakalım sizler beğenecek misiniz ?

Bellona Genç Odası Army

Army kelimesinin Türkçe anlamı Asker, zaten tarz olarak askeri bir tarz belirlendiği için ürüne bu isim verilmiş. Son dönemin trend renkleri olan ceviz, kamuflaj desen ve siyah gibi renkler ile renk genel konfigürasyonu oluşturulan takımın komodin yada dolap gibi ünite çekmecelerinde ki kamuflaj desen detayı ile karyola başlığı tasarımı ise tek kelime ile harika.

Bellona Modern Genç Odası Takımları Army Serisi

Şık görünümün yanında kullanışlı bir takım olarak dikkat çeken Bellan Army genç odası takımında, temizliği kolaylaştıran yüksek ayaklar yanında gardıropta da hayatı kolaylaştırılacak düzenlemelere gidilmiş. Hele kitaplıklı çalışma masası oldukça fonksiyonel olarak tasarlanmış. Bu üniteye, özel depolama alanı, asker temalı kalemlik aksesuarı, çekmece, kapaklı bölme gibi güzel ilaveler yapılmış.

Bellona Genç Odası Fiyatları 2021 Army

Gelelim bu takım için cebinizden çıkacak paraya… Efendim Army serisinde 2 farklı gardırop seçeneği sunulmuş. Bu seçeneklerden ilki 3 kapılı gardırop, karyola, başlık, çalışma masası ve çalışma masası kitaplığı ünitelerinden meydana gelirken liste fiyatının 5.356,00 TL olarak belirlendiğini görüyoruz. Fakat Bellona genç odası kampanyaları dahilinde bu rakam 4.412,00 Liraya kadar düşüyor.

Bellona Kampanyalı Genç Odası Takımlarından Army

Takımın diğer seçeneği olan sürgü kapaklı gardırop alternatifi ise sürgülü gardırop, karyola, başlık, çalışma masası ve çalışma masası kitaplığı ünitelerinden oluşuyor. Bellona fiyat listesinde fiyatının 6.288,00 TL olarak belirlenen takım, 5.179,00 TL kampanyalı fiyatı etiketi ile sizleri Bellona mağazalarında bekliyor.

Bu arada hemen hatırlatmak isteriz ki burada verdiğimiz fiyatlar zaman içerisinde Bellona Genç Odası Kampanyaları ve markanın fiyat politikalarına bağlı olarak değişiklik gösterebileceğinden hem bu genç odasının daha detaylı görsellerini incelemek, hem de güncel fiyatları hakkında bilgi sahibi olmak adına Bellona Genç Odası Takımları resmi kategorisini de linke tıklayarak ziyaret etmenizi öneririz.

“Bellona Genç Odası Modelleri ve Fiyatları 2021 Army” Konusunda 2 Yorum Var

  1. merhaba sayın yetkili. bugün bellona fresh genç odası takımı aldım oğluma. ancak karyolası ve yatak başlığı ellerinde yoktu o yüzden onları alamadım. elimde uygun bir yatağım olduğu için pek üstüne düşmedim açıkcası. ancak sonradan yatağını da istediğime karar verdim ya da en azından yatak başlığını. eğer elinizde varsa bir bilgi meali yollayabiliseniz çok sevinirim.

    1. Merhaba Fatma bir çok insan karyola konusunda senin gibi düşünüyor, ellerinde mevcut olan bir karyola var ise onu kullanıp, sadece karyola başlığını alıyorlar, sonuçta kararın yanlış değil. Burada yanlış olan bu soruyu bize sorman, zira binbirdekor.com olarak bizler herhangi bir şekilde ürün satışı yapmıyoruz. Bu sorunun cevabı Bellona ‘da. 444 33 99 numaralı telefondan Bellona’nın Tüketici danışma servisini arayarak detaylı bilgi alabilirsin…

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir