Bellona Genç Odası 2021 Modelleri Kampanya Fiyatları

2021 Genç Odası Takımları

En yeni ve en güzel genç odası takımları bulmak adına mobilya markalarının vitrine çıkardığı son ürünlere göz atmaya, tabi ki en ucuz genç odası fiyatları hakkında da sizleri bilgilendirmek adına bu markaların kampanyalarını da araştırmaya devam ediyoruz arkadaşlar. Bu konu da son olarak İstikbal Genç Odası takımları başta olmak üzere, Doğtaş genç Odası ve Alfemo Genç Odası modellerini incelemiştik. Detaylı incelemelerimiz sadece mobilya markaları ile sınırlı kalmadı. Yapı market ürünlerine göz attık, mesela Ikea genç odası modellerini sizlerle paylaştık. Tabi sadece bebek, çocuk ve genç odası üreten önemli markaları da atlamadık ki bu konu da Çilek genç odası modellerine özel ve ayrı bir parantez açtık.

Bellona Modelleri Fiyatları 2021

Bu sayfamızın konuğu ise Bellona efendim. Geçtiğimiz yıl, Bellona Genç Odası Belissa ve Bellona Genç Odası Mavenna gibi ürünlerle zirveye çıkan markanın vitrinlerine henüz çıkardığı, 4 yeni üründen, İntro, Tilda ve Network modellerini inceliyoruz. Bildiğiniz üzere markanın dördüncü ürünü olan Bellona Army genç odası modelini daha önce detaylı olarak incelemiştik. Link üzerinden Army serisine de göz atabilirsiniz. Fakat şimdi adeta dumanı üzerinde tüten Bellona’nın en yeni genç odası takımlarına göz atalım ne dersiniz.

Bellona Genç Odası İntro

Markanın genç odası ürün gamına son eklediği ve modern aynı zamanda işlevsel tasarımı ile sadece içerisinde bulunduğumuz yıla değil önümüzde ki bir kaç yıla da damgasını vuracağını düşündüğümüz İntro genç odası takımı, metal çapraz ayak tasarımlı çalışma masası, gün ışığı renginde LED ışıklı karyola başlığı gibi harika detaylarının yanında, bir genç odası takımında olması gerektiği gibi geniş depolama alanları sunan gardırop ve kitaplık ünitesi ile de aynı zamanda fonksiyonel bir ürün olarak ön plana çıkıyor.

Bellona İntro Genç Odası Fiyatları

İntro serisi genç odası takımının tüketici ihtiyaçlarına göre 3 kapaklı gardırop ve sürgü kapaklı gardırop olmak üzere iki çeşit seçenek ile satışa sunulduğunu görüyoruz. Bunlardan ilki olan 3 kapaklı gardırop seçeneği, 4.636,00 TL yerine Bellona genç odası kampanyaları dahilinde 3.819,00 TL peşin fiyatla satışa sunuluyor. Takımın sürgü kapaklı gardırop seçeneği ise yine indirimli olarak 5.757,00 TL yerine 4.743,00 TL fiyat etiketi ile sizleri Bellona mağazalarında bekliyor.

Bellona Genç Odası Tilda

Her ne kadar mobilya konusunda ebeveynlere hitab etse de Bellona Tilda serisi ile adeta genç odası konusunda zirveye ulaşmış durumda. Kapuçino, antrasit ve bakır gibi renkleri hangi genç odası markası bir arada kullanmayı akıl edebilir yada cesaret edebilirdi ki ? Bellona tasarımcıları bu konu da son derece cömert davranmışlar ve bu şahane renk cümbüşünü Tilda serisinde kullanmaya karar vermişler. Tabi sadece bu sıradışı renkleri kullanmakla yetinmemiş ve gardırop, komodin gibi ünite kapaklarında da çeşitli süslemelerle bu armoniyi destekleyerek ortaya muhteşem bir iş çıkarmışlar. Ayrıca bu şık ve modern görüntü de yetmemiş onlara ve ürünü daha kullanışlı hale getirmek adına çalışma masasına, usb-port, deri cepli kalemlik, dosya, kitaplık bölmesi ve bu bölme üzerinde telefon, saat, bileklik, kolye gibi aksesuarların saklanmasına imkan sağlayan askı pimleri eklemişler.

Bellona Tilda Genç Odası Fiyatları

Evet gelelim merakla beklenilen Tilda genç odası fiyat bilgilerine… Yine 3 kapaklı gardırop ve sürgü kapaklı gardırop olmak üzere iki farklı alternatif ile vitrine çıkan Tilda genç odası takımının 3 kapaklı gardırop alternatifini satın almak isterseniz 5.733,00 TL yerine 4.721,00 TL ödüyorsunuz. Eğer seçiminizi sürgü kapaklı gardıroba sahip Tilda genç odasından yana kullanacaksanız da cebinizden 6.452,00 TL yerine 5.314,00 TL çıkıyor 🙂

Bellona Genç Odası Network

Renklerle oynamayı, özellikle genç odası takımlarında farklı renkleri harmanlamayı çok sevdiklerini anladığımız Bellona tasarımcıları Network genç odası takımında ise meşe, fildişi ve siyah gibi aykırı renkleri bir arada kullanmışlar. Yine metal çapraz ayaklara sahip çalışma masasında ürünün modern tasarımını ve işlevsel kullanımını üst seviyelere taşımak adına, özel depolama alanları, metal notluk, mıknatıslı rozet tutucu, usb port, metal dosyalık, yine metal dosyalık üzerine dokunmatik olarak dizayn edilen gün ışığı renginde üç kademeli LED aydınlatma sistemi eklenmiş.

Bellona Network Genç Odası Fiyatları

Bu takımı beğendiyseniz fiyatlarını öğrenmek istersiniz doğal olarak. O halde sizi daha fazla bekletmeyelim ve takımın fiyatlarını paylaşmaya başlayalım. Efendim takım yine 3 kapaklı gardırop ve sürgü kapaklı gardırop alternatifleri ile satışa sunuluyor. Üç kapaklı gardıroplu Network genç odası takımı şu sıralar 7.325,00 TL yerine kampanya dahilinde 6.034,00 TL, takımın sürgü kapaklı gardırop seçeneği ise 8.820,00 TL yerine 7.265,00 TL fiyat etiketi ile satışa sunuluyor.

Bellona Genç Odası Kampanyaları 2021

Yukarıda sizler için markanın genç odası ürün gamında en son eklenen en yeni genç odası takımlarını inceledik ve fiyatları hakkında sizlere bilgi verdik. Fakat bu verdiğimiz fiyatlar zaman içerisinde Bellona fiyat politikalarına bağlı olarak farklılık gösterebilir. Dolayısı ile hem beğendiğiniz genç odası takımının daha detaylı görsellerini incelemek, hem de bu genç odası takımlarının güncel fiyatları hakkında fikir sahibi olmak adına Bellona Genç Odası kategorisini de verdiğimiz linke tıklayarak ziyaret etmenizi öneririz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir