Bellona Erica Köşe Takımı ve Fiyatları 2021

Yeni Köşe Takımları ve Fiyatları

Köşe koltuk takımları fiyatları ve görselleri detaylı olarak sayfalarımızda sizler için incelenmeye devam ediyor arkadaşlar. Bu bağlamda sizlerle daha önce Yataklı bazalı Köşe Takımı ve ucuz köşe koltuk takımları gibi bir çok başlık altında çeşitli markalara ait ürünler paylaşmıştık. Mesela İstikbal Köşe Koltuk Takımları ve Yataş Köşe koltuk takımları sayfalarımıza konuk oldu. Bunun yanında Pek tutulan Doğtaş köşe Takımları ile Mondi Köşe Takımı fiyatları hakkında sizleri bilgilendirmeye çalıştık. Hatta bu bağlamda Ikea köşe koltuk modellerine bile göz attık. Verdiğimiz bu linkler üzerinden bahsi geçen bu ürünlere de göz atmanızı tavsiye ederiz. Bu sayfamızda ise Bellona’nın 2021 köşe takımı modellerinden biri ile daha huzurlarınızdayız.

Bellona 2021 Köşe Takımı Modelleri

Bu sayfamızda ise geçtiğimiz günlerde 2021 köşe takımı modelleri ve fiyatlarının tamamına göz attığımız yada bizim öyle sandığımız Bellona yeniden konuk oluyor. Çünkü markanın tasarımcıları muhtemelen boş oturmayı sevmiyorlar ve Bellona ürün gamına yeni ürünler eklemeye devam ediyorlar.

Yepyeni Köşe Koltuk Takımları

O yeni ürünlerden biri de Bellona 2021 köşe takımı koleksiyonuna henüz eklenen Erica serisi oluyor. Evet bu sayfamızda dumanı üstünde tüten bu köşe takımını görselleri, özellikleri ve fiyat bilgileri ile yine detaylı olarak inceliyoruz… Kaliteli, modern ve şık mobilyaları ile ülkemizin lider mobilya üreticileri listesinin zirvesinde oturan Bellona her daim olduğu gibi geçtiğimiz geçtiğimiz yıllarda olduğu gibi bu yılda yeni koleksiyonları ile adını hafızalara kazıtacak gibi görünüyor. Bunun en basit örneği ise köşe takımı ürün grubuna yeni eklediği Erica koleksiyonu olsa gerek.

Bellona Erica Köşe Takımı

V köşe” formatında tasarlanan Erica köşe takımı 3+2 köşe yapısı ile dikkat çekiyor. Spor hatları ile dikkat çeken ürün, kumaş ve derinin birlikte kullanıldığı gözlerden kaçmıyor. Kol dışı ve baza kısmında kombin kumaş rengine yakın tonlarda deri kullanılan takım farklı ve trend görünümü ile diğer köşem takımlarından bir bakışta ayrışıyor. Ayrıca deri ve kombin kumaşlı, şık ve ortopedik kırlent ve ekstra köşe kırlenti ile son dönem trendlerinden açılı formda yüksek ayaklar takımın görünümü üst seviyelere taşıyor.

Bellona Yataklı Köşe Takımı

Takım bu estetik görünümü yanında tüketicinin hayatını kolaylaştıracak fonksiyonel özelliklerde taşıyor. Odanızın şekline yada kullanım tercihinize göre sağ ve sol ünitelerin yer değiştirebileceği şekilde tasarlanana takım, Zero wall mekanizma ile çalışan yatak ve sandık özelliklerini de taşıyor. Üstelik takımda 3+3 ve 2+2 köşe alternatifleri de bulunuyor.

Bellona Erica Köşe Takımı Fiyat

Gelelim Erica köşe takımı için ne kadar para gerektiğine… Efendim takımın 3+2 Köşe ve 1 adet Berjerden meydana gelen fiyatı 5.374,00 TL olarak belirlenmiş. Ancak indirimli olarak şu sıralar 4.405,00 TL gibi bir fiyatla satışa sunuluyor… Tabi verdiğimiz bu fiyatlar zaman içerisinde markanın fiyat politikalarına bağlı olarak değişebilir. Bu nedenle, ürünün güncel fiyat bilgileri hakkında bilgi almak adına  Bellona Köşe Takımları resmi sayfasını bu linke tıklayarak ziyaret etmenizi tavsiye ederiz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir