Bellona En Yeni Yatak Odası Takımlarından Lisbon

Bellona Lisbon Yatak Odası Takımı, fiyatları, görselleri, özellikleri ve tüm detayları il konuk oluyor binbirdekor.com sayfalarına. Sizler için Bellona en yeni yatak odası takımlarını incelemeye beğeni ve bilgilerinize sunmaya devam ediyoruz. Hatırlarsanız son olarak Bellona 2016 yatak odası takımları arasında yer alan Bellona Dekora Yatak Odası takımını incelemiş ve bu adı üstünde yatak odası takımını çok beğenmiştik.

Bellona Lisbon koleksiyonu aslında 2016 yılına ait bir koleksiyon değil, zira daha önce aynı koleksiyondan, güzelliği ile dillere destan Lisbon salon koltuk takımına göz atmak sayfalarımızda sizlerle paylaşmıştık. İşte o çarpıcı koleksiyona Bellona bir de yatak odası ekledi ki en az salon takımı kadar şık bir takım.

Bellona Lisbon yatak odası, fildişi renginin sade şıklığı ve detaylarda kullanılan altın karışımı tonlamalarıyla dikkat çekiyor. Bu uygulama ürüne lüks bir görünüm katarken, lüks vurgusu lükens ayaklarda doruğa ulaşıyor. Üstelik bu ayaklar yerden yüksek olduklarından temizliği de kolaylaştırıyorlar.

Gelelim Bellona Lisbon yatak odası takımının fiyatlarına… Efendim 6 Kapılı Gardırop +Tuvalet Masası+Tuvalet Aynası+150/160 cm Yatak Başucu ve 2 adette komodinden meydana gelen Lisbon Yatak Odası Takımı şu an itibarı ile 7.132,00 TL fiyatla satışa sunulurken, bu güzel yatak odasıtakımının görsellerini foto galeimizde detaylı olarak inceleyebilrisiniz…

KESİNLİKLE OKU !..   2014 İstikbal Yatak odası takımları ve Fiyatları (Otantik)

BELLONA 2016 YATAK ODASI TAKIMLARI LİSBON YATAK ODASI TAKIMI GÖRSELLERİ

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Önceki yazıyı okuyun:
Kendin Yap Fotoğraf Çerçeveli Duvar Saati

Çerçevelerle Dekoratif Duvar Saati Yapımını tüm adımları ile bulabileceğiniz bu sayfamızda, duvar dekorasyonunuz için çok...

Kapat