Bellona ‘dan Müzikli Koltuk

Devir teknoloji devri, artık teknoloji konfor adına mobilyalara bile sirayet etti… İşte bu durumun eb basit örneklerinden biri… Yıllardır modern ve şık mobilya tasarımları evlerimize misafir olan Bellona, yeni tasarımı EVO müzikli koltuk ile mobilya ve teknolojiyi bir araya getirdi… Evo müzikli koltuk, takılacak olan cep telefonu, i pod, mp3 çalar, psp, playstation gibi elektronik cihazlardan çıkan sesi, alt ve üst yan kısımlarında bulunan hoparlörler aracılığı ile dışarıya verebiliyor. Böylece dinlenen müzikler yada oynanan oyunlar kullanıcısına daha fazla heyecan yaşatmakta ve zamanı keyifli anlara dönüştürüyor. Dilerseniz şimdi özellikleri ve fiyatı ile birlikte bu eğlenceli koltuğa hep birlikte göz atalım….

Sallanabilen ayak yapısı ile de dinlemiş olduğunuz müziğin ritmine kolayca ayak uydurabiliyor veya heyecanlı bir oyunu daha heyecanlı hale getirebiliyorsunuz.

Evo Müzikli Koltuğun yan kısımlarında bulunan fonksiyon tuşları ile; Açma ve kapama, Ses ayarı ve Bas ayarı yapılabiliyor.

Yine yan kısımlarında bulunan kablo girişlerine kulaklık, psp, playstation, oyun konsolları, i phone ve diğer cep telefonları, i pod, mp3 çalar gibi birçok elektronik cihazın bağlantısı kolayca yapılabiliyor.

Evo müzikli koltuğun arka kısmında bulunan bağlantı aparatının çıkarılmas ile kolayca katlanıp istenilen her yere rahatlıkla taşınabiliyor.

EVO müzikli koltuk 276 TL. gibi uygun bir fiyatla satışa sunuluyor…

“Bellona ‘dan Müzikli Koltuk” Konusunda 2 Yorum Var

  1. Valla böyle bişeyi yabancı bir sitede görmüştüm de bizler neden böyle şeyler yapmıyoruz gibilerinden hayıflandıydım 🙂

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir