Bellona Bahçe Salıncakları ve Fiyatları

Bahçe Salıncak Modelleri ve Fiyatları

Bahçelerini güzelleştirmek ve bu alanda hoş vakitler geçirmek isteyen okurlarımız için değişik bahçe mobilyalarına göz atmaya devam ediyoruz. Bu defa konumuz bahçe salıncakları arkadaşlar. Gerçi daha önce bahçe salıncağı koçtaş ve bahçe salıncağı ikea gibi başlıklar altında yapı marketlerimiz ürünlerine göz atmış, ayrıca en ucuz bahçe salıncağı modelleri arayan hatta ikinci el bahçe salıncak fiyatları hakkında araştırmalar yapan okurlarımız için de fiyatlarının oldukça uygun olduğunu düşündüğümüz bahçe salıncağı a101 modellerini detaylı olarak incelemiştik.

Bellona Bahçe Salıncakları

Bu sayfamızda ise sizler için Bellona bahçe mobilyaları arasında yer alan bahçe salıncak modellerini ve fiyatlarını detayları ile birlikte inceliyoruz. Burada markanın ürün gamına yeni eklenen bellona begonya salincak başta olmak üzere, bellona armis salıncak ve bellona zambak salıncak ile bellona sella salıncak fiyatı gibi bilgilerinize sunuyoruz.

Dolayısı ile şu sıralar bahçenize bir güzellik yapıp üzerinde tatil günleri tembellik yapabileceğiniz bir salıncak almak niyetinde iseniz bu inceleme yazımızı mutlaka okumanızı öneririz.

AHŞAP BAHÇE SALINCAĞI MODELLERİ İÇİN TIKLAYINIZ !..

Bellona Bahçe Mobilyaları Salıncak Modelleri

Yaz gecelerinin gözde mekanlarından olan bahçelerin romantik bahçe mobilyalarıdır salıncaklar. Her ne kadar şu sıralarda ülkemizde de acayip bir trend yakalamış olan bu mobilyalar, bahçesi olmayan evlerin balkonlarında bile kendilerini göstermekle meşgullerse de, binbirdekor.com olarak bizler de bir paparazi edası ile onların artistik görüntülerini yakalamaya çalışıyoruz.

İSTİKBAL BAHÇE MOBİLYASI MODELLERİ ve FİYATLARI BURADA !..

İşte bakın onlardan bir kaçı daha, Bellona’nın şık bahçe salıncakları ve tabi ki sizin bahçe veya balkonunuzda yer alması için ödeyeceğiniz bonservis bedelleri:)

Bellona Begonya Salıncak

Begonya Salıncak

Bellona’nın en tutulan bahçe salıncakların dan biri olan Begonya serisi rattan tasarımı ile göz doldururken, şemsiyeli tasarımı sayesine bol güneşli günlerde kullanıcısı güneşin yakıcı etkisinden koruyor.

Bu salıncağın normal fiyatı 3.348,00 TL. Fakat Bellona kampanyaları dahilinde şu sıralar 3.013,00 TL gibi bir fiyatla satışa sunuluyor.

Bellona Sella Salıncak

SELLA Salıncak

Balon salıncak olarak da adlandıran modern görünümlü Sella bahçe salıncağının  özel indirimli peşin fiyatı  ise 583,80 TL. olarak görünüyor.

Bellona Armes Salıncak

ARMES Şemsiyeli Bahçe Salıncağı

Şemsiyeli ve basit tasarımı ile dikkat çeken Armes serisi salıncağın özel indirimli peşin fiyatı 465,60 TL.

Bellona Zambak Salıncak

ZAMBAK Şemsiyeli Salıncak

Yine rattan malzemeden üretilen Zambak salıncağın özel indirimli peşin fiyatı 933,60 TL. olarak belirlenmiş.

Bu arada hemen hatırlatmak isteriz ki burada verdiğimiz fiyat bilgileri zaman içerisinde bellona fiyat politikalarıile kampanya ve indirimlere bağlı olarak değişiklik gösterebilir arkadaşlar.

 

7 Yorum “Bellona Bahçe Salıncakları ve Fiyatları”

    1. Merhaba Seden, senin için Bellona ‘nın salıncaklarına tekrar göz attık, ancak gördük ki Armes salıncak 2013 yılı itibarı ile satıştan kaldırılmış. Ancak yinede bulunduğun ilde ki Bellona mağazaları ile görüşmeni tavsiye ederim. Belki ellerinde kalmış, depolarını seni bekleyen bir ürün vardır…

      1. Zaten fayans üzerine duvar kağıdını direk olarak yapıştıramazsınız Yasemin hanım, yukarıda ki yöntemleri kullanarak, alçı çekerek veya alçıpan kullanarak fayans üzerlerini kapatmanız gerekiyor. Böylelikle derz arası gibi bir sorununuz kalmayacaktır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir