Bellona Aden Köşe Takımı ve Fiyatları 2020

Bellona Köşe Takımları 2020

hem evlerinize yakışacak, hem kaliteli, hemde tabi ki ucuz köşe takımları bulmak adına, hemen tüm markaların en yeni ürünlerine göz atıyor, Köşe Koltuk takımları Fiyatları ve tabi ki görselleri ile bilgi ve beğenilerinize sunmaya devam ediyoruz. Bu bağlamda son olarak, Yataş Köşe Koltuk Takımları sayfalarımıza konuk olmuştu. Ayrıca İstikbal Köşe Koltuk Takımları başta olmak üzere, daha önce Doğtaş köşe Takımları ve Kelebek Köşe Takımı modellerini incelemiştik. Bu sayfamızda ise markamız Bellona… Bellona Köşe Takımı ürün grubuna henüz eklenen modellerden biri olan Aden Plus serisini mercek altına alıyor, her zamanki gibi fiyat, görsel ve özelliklerini sizlerle paylaşıyoruz.

Bellona Aden Plus Köşe Takımı

Bellona’nın en yeni koleksiyonlarından Aden, geçtiğimiz günlerde sayfalarımıza, Bellona Aden Plus Koltuk Takımı fiyat ve görselleri ile birlikte editörlerimiz tarafından incelenmiş ve bir çok okurumuz tarafından oldukça beğeni görmüştü. İşte o beğenilen koltuk takımlarının bu defa köşe oturma grubu modelini yani Bellona Aden Plus serisinin köşe koltuk takımı serisine göz atıyor, yine fiyat ve görsellerini sizlerle paylaşıyoruz.

Aden Plus Köşe Koltuk Takımı – Bellona

Melson Lavicert – Melson Gri ve Vizon renk konfigürasyonu ile vitrine çıkan Aden Köşe Takımı markanın en yeni koleksiyonu olma özelliğini taşıyor. Üçlü, ikili ve köşe ünitelerinden oluşurken, ihtiyaçlara göre 3+3, 3+2 ve 2+2 köşe kombinasyonları tercih edilebiliyor. Ayrıca farklı oda yapılarında kullanılabilmesi amacı ile üçlü ve ikili üniteler kendi içinde yer değiştirebilecek şekilde tasarlanmış. Dolayısı ile her evin şekline ve ihtiyacına uyum sağlaması, istenilen köşeye adapte olabilmesiyle de tüm evin ihtiyacını tek ürün ile sağlanabiliyor.

Bellona En Yeni Köşe Takımları Aden Serisi

Aden köşe takımı basit ancak bir o kadarda şık tasarımının yanında işlevsel ve kullanışlı bir ürün olarak da dikkat çekiyor. Mesela takım aniden gelen yatılı misafirler için Zero Wall mekanizması sayesinde hızlı ve kolay bir şekilde konforlu bir yatağa dönüşebiliyor. Ayrıca son derece geniş depolama alanları sunun sandık fonksiyonu da Aden Plus köşe takımının güzel ve kullanışlı özelliklerinden biri olarak dikkat çekiyor.

Bellona Köşe Takımı Fiyatları 2020 Aden Plus

Görsellerini paragraf aralarında beğeninize sunduğumuz Aden Plus köşe takımının merakla beklediğiniz fiyat bilgilerine geldi sıra… Efendim Aden köşe takımı, Bellona fiyat listesi üzerinde 8.934,00 TL olarak görünüyor. Ancak indirimli peşin fiyat kampanyası uygulandıktan sonra bu rakam 6.772,00 Liraya düşüyor. Tabi Bellona kampanyaları bununla da sınırlı değil elbette. Birde Kdv İndirimli Peşin Fiyat indirimi eklendikten sonra bu rakam 6.198,00 Liraya kadar düşüyor. Ürünü taksitle satın almak isterseniz 12 taksitli fiyatı ise 6.570,00 TL.

Bu arada verdiğimiz bu fiyatlar belirli bir süre için geçerli arkadaşlar. Bu nedenle hem Aden Plus köşe takımını daha yakından görmek, hem de güncel fiyatları hakkında fikir sahibi olmak adına Bellona Mağazaları ve bayilerine uğramanızı öneririz.

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir