Bellona 2021 Koltuk Takımı Modelleri ve Fiyatları Loren

En Yeni Koltuk Takımları

Tüm markaların 2021 koltuk takımı modelleri binbirdekor.com sayfalarında sizler için detaylı olarak incelenmeye devam ediyor. Bu konu da son olarak ülkemizin iki büyük mobilya üreticisinin ürünlerini İstikbal Koltuk Takımı ve Doğtaş koltuk Takımı modelleri ve fiyatları şeklinde incelemiştik arkadaşlar. Ayrıca son zamanların yükselen trendi olan Ev moda Koltuk Takımları da sayfalarımızda sizler için yer almıştı. Bu sayfamızda ise Salon Takımı modelleri araştırmamızda göz attığımız ve Bellona sayfalarımıza konuk oluyor. Hayran kaldığımız Bellona Salon Takımları ardından bu defa markanın en yeni koltuk takımlarını Bellona kampanya ve indirimleri dahilinde incelemeyi sürdürüyoruz.

Bellona Koltuk Takımları & Fiyatları

Ülkemizin lider mobilya markalarından Bellona yeni yıla girerken birbirinden güzel koltuk takımlarını vitrine çıkardı. Özellikle çıktığı andan itibaren çok tutulan Carlino koleksiyonuna eklenen Bellona Carlino Koltuk Takımı ve daha öncesinde markanın vitrine çıkardığı Bellona Solena Koltuk Takımı hakikaten son derece estetik ve konforlu ürünlerdi. Şimdi fiyat ve görselleri ile birlikte detaylı olarak inceleyeceğimiz Loren koltuk takımına ise göz attıktan sonra sizler karar vereceksiniz. Dolayısı ile vakit kaybetmeden bu yeni koltuk takımını incelemeye başlayalım ne dersiniz.

Bellona Koltuk Takımı Loren

Zarif detayların modern çizgilerle birlikte harmanlandığı Loren koltuk takımı el kapitone dikiş uygulamaları, kol yan kısımlarında ki Nil kahve deri uygulaması ve ters açılı yerden yüksek ayakları ve oval hatlara sahip berjeri ile oldukça şık bir görselliğe sahip. Takımın görsel güzelliği yanında işlevsel özellikleri de bir hayli fazla.

Bellona En Yeni Koltuk Takımlarından Loren

Evet yatak olma özelliği Loren koltuk takımında mevcut. Sandıklı yapısı sayesinde geniş depolama alanları da sunuyor bu takım. Kullanılan kaliteli sünger ve üçlü ve ikili koltuk ünitelerin sırt minderlerinin orta kısmında ki yarma tasarım oldukça konforlu bir oturum deneyimi sunuyor.

Bellona Koltuk Takımı Modelleri ve Fiyatları (Loren)

Bellona bu koltuk takımında potansiyel müşterilerine odalarının genişliğine göre seçebilmeleri için iki farklı seçenek sunmuş efendim. Bu seçeneklerden ilki 3-3-B-B (iki adet üçlü koltuk, iki adet berjer) diğer seçenek ise 3-2-B-B (üçlü koltuk, ikili koltuk 2 adet berjer koltuk).

Bu alternatiflerden ilki olan 2 adet üçlü, 2 adette berjerden oluşan delüks modelinin fiyatı normalde 12.128,00 TL. Fakat bu rakam Bellona kampanyaları dahilinde önce 10.916,00 Liraya, ardından KDV indirimi ile birlikte 9.990,00 Liraya kadar düşüyor. Takımın üçlü koltuk, ikili koltuk ve 2 adet berjer koltuktan meydana gelen modeli ise 11.575,00 TL. Fakat bu rakamda bahsi geçen indirimlerin ardından 9.520,00 Liraya kadar düşüyor.

Tabi burada verdiğimiz fiyatlar zaman içerisinde Bellona kampanyaları ile markanın fiyat politikalarına bağlı olarak değişiklik gösterebilir. Bu nedenle hem bu koltuk takımının diğer detaylı görsellerini de incelemek, hem de güncel fiyatları hakkında bilgi almak adına Bellona koltuk takımları resmi sayfasını da linke tıklayarak ziyaret edebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir