Bellona 2019 Salon Takımlarını Görücüye Çıkardı !..

Salon Koltuk Takımları 2019

Salon dekorasyonu olayını tamamladıktan sonra bu alana daha modern, daha kullanışlı ve tabi ki daha şık salon takımları satın almak için bu defa Bellona’ya uğruyor, markanın en yeni salon koltuk takımlarını fiyatları ve görselleri ile birlikte sizler için inceliyoruz…

Bellona Salon Takımı Modelleri ve Fiyatları

Bellona 2019 sezonuna, Selegno, Vitella, Monreal ve Volga olarak adlandırdığı 4 farklı model ile giriş yapmaya hazırlanırken, tüm bu bahsi geçen modelleri, sizler için vakit kaybetmeden, hemen alt tarafta, fiyatları, özellikleri ve görselleri ile birlikte beğeni ve bilgilerinize sunuyoruz…

Bellona Volga Salon Takımı

Bildiğiniz üzre son bir kaç yıldır Chester tarzı koltuk takımları pek bir revaçta. Bu trende Bellona ise salon koltuk takımlarında Volga serisi ile katılıyor. Tabi marka bu tarza kendinden de bir şeyler katarak daha farklı, ancak kesinlikle çok daha çarpıcı bir yorum getirmiş.

Özellikle Chester tarzında olması gerektiği gibi sırt ve kol kısmında makrome dikiş ve düğme çektirme uygulamaları harika birer detay olarak ön plana çıkıyor. Ayrıca ürün zarif görünümünün yanında oldukça kullanışlı tasarımı ile de dikkat çekiyor, zira takımın üçlü koltuk ünitelerinde yatak ve sandık özelliği bulunuyor.

MUTLAKA GÖRMELİSİN !..   İstikbal'den zarif bir koltuk takımı; Barok

Bellona Volga Salon Takımı Fiyatları

Gelelim takımın Volga salon takımının merakla beklediğiniz fiyat bilgilerine… Efedim takımın 1 adet üçlü, 1 adet ikili ve 2 adette berjeden oluşan ilk modeli 8.250,00 TL fiyat etikene sahip. Takımın 2 adet üçlü, 2 adette berjerden meydana gelen delüks modelini isterseniz ödeyeceğiniz rakam ise 8.718,00 TL.

Bellona Monreal Salon Takımı

Pudra rengi koltuk takımlarını salonlarında görmek isteyen okurlarımız için harika bir alternatif olan Monreal serisi ise avangarde detayları ve gösterişli tasarımı ile adeta baş döndürüyor. Özellikle nakış uygulamalı kırlentler takıma inanılmaz yakışmış. Krem -altın sarısı renk kombinasyonuna sahip uygulamaları ise tek kelime ile harika…

Bellona Monreal Salon Takımı Fiyatları

Üçlü koltuklarında ki yatak olma özelliği ile yine şık olduğu kadar fonksiyonel de bir takım olan Monreal serisinde,  sadece 2 üçlü ve iki de berjerden meydana gelen delüks versiyonu var. Bu modelin fiyatı ise 8.552,00 TL olarak görünüyor…

 

Bellona Vitella Salon Takımı

Kol ve sırt kısmında çapraz desenli makrome dikiş espirileri ve düğme çektirme uygulamaları ile yine Chester tarzı bir ürün olan Vitella, zarif hatları ve estetik duruşu ile ön plana çıkıyor. Takımın kombin kumaşlı kırlentleri görsel zenginliğini artıran unsurlardan biri olarak göze çarpıyor.

MUTLAKA GÖRMELİSİN !..   2018 Yılına Damga Vuracak Muhteşem Salon Koltuk Takımları

 

Bellona Vitella Salon Takımı Fiyatları

Üçlü koltuk ünitelerinde yatak ve sandık özelliği bulunan Vitella koleksiyonunun  1 adet üçlü, 1 adet ikili ve 2 adette berjeden oluşan ilk modelinin fiyatı 8.883,00 TL olarak belirlenmiş. Takımın delüks modeli ise 9.374,00 TL.

Bellona Selegno Salon Takımı

Gösterişli hem de şık bir salon takımı arıyorsanız, hem de salonunuza braz modern bir hava katmak istiyorsanız aradığınız takım büyük bir ihtimalle Selegno… Soft hatlara sahip bu yepyeni salon takımının ped görünümlü kol yapısı ve kare desenli makrome dikişleri takıma son derece estetik bir görünüm kazandırırken, üçlü koltuk ve berjer ünitelerinde kullanılan bakır renk detaylı açılı ayaklar da bu estetik görünüme inanılmaz bir katkı sağlıyor.

Bellona Selegno Salon Takımı Fiyatları

Üçlü koltuklarda sırttan yatan mekanizma ile çalışan yatak özelliği bulunan bu takım şu sıralar Bellona 2019 kampanyaları arasında satışa sunuluyor. Sadece iki adet üçlü ve iki adette berjerdeb meydana gelen delüks modeli olan ürünün normal fiyatı 12.930,00 TL. Ancak bu fiyat kampanya dahlinde 10.344,00 liraya indirgenmiş durumda… Dolayısı ile elinizi çabuk tutmanızı öneririz.

MUTLAKA GÖRMELİSİN !..   Kuğu Koltuk Takımlarına BAYILACAKSINIZ !..

 

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Önceki yazıyı okuyun:
Derz Arası Sorununa Kesin Çözüm Derz Nasıl Yapılır ?

Derz Arası Kirleri Yer Fayansları İçin Derz Fayans Araları Nasıl Temizlenir Seramik Arası Arası Derz...

Kapat