Bellona 2016 Arabalı Genç Odası Modelleri ve Fiyatları

Çilek Mobilya’nın 2011 yılında başlattığı yeni nesil arabalı çocuk odası furyası hemen tüm markalara sıçramış ve o zamandan bu zamana kadar bir çok gerçekçi araba karyolalı çocuk odası modeli piyasaya sürüldü ve sürülmeyede devam ediyor. Örneğin Bellona genç odası ürün gamına son olarak bu tarz bir takım olan New F1 Genç Odası takımını ekledi. Bizlerde binbirdekor.com olarak sizler için bu takımı tüm detayları ile birlikte inceledik.

New F1 Genç Odası takımında parlak etkiye sahip (high gloss) kırmızı ve beyaz renk kombinasyonu kullanılmış. Şık ve farklı bir tasarım oluşturmak adına, kapaklar üzerinde açılı ve düz formlar birlikte uygulanmış. Takımın komodin ve şifonyer üniteleri de takımın kimliğine uygun tarzda tasarlanmış olup, üst çekmecelerde takımın genelinde bulunan açılı form uygulaması yapılmış. Kullanışlı bir tarza sahip olan New F1 çalışma masasında, raf ve çekmece uygulaması kullanılarak fonksiyonelliği artırılmış. Yatak başlığı ise deri döşeme olup, takımın genel kimliğine uygun olarak tasarlanarak görsel bütünlük sağlanmış.

New F1 Genç Odası takımı üç kapılı, iki kapılı ve sürgü kapılı gardırop olmak üzere üç farklı gardırop alternatifi ile satışa sunulurken 2 kapılı 90/100’lük başlıklı New F1 Genç Odası takımı 1.590,00 TL, 3 kapılı 90/100’lük başlıklı New F1 Genç Odası takımı 1.960,00 TL ve sürgü kapaklı 90/100’lük başlıklı New F1 Genç Odası takımı ise 2.220,00 TL fiyat etiketleri ile satışa sunulurken ürünün görsellerini hemen alt tarafta foto galerimizde inceleyebilirsiniz…

BELLONA ARABALI NEW F1 GENÇ ODASI TAKIMI GÖRSELLERİ

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Önceki yazıyı okuyun:
Koyu Renkli Koltuk Takımları İçin Şahane Perdeler

Koyu renkli koltuk takımı denince akla ilk olarak siyah, gri ve tabii ki son zamanların...

Kapat