Bellona 2014 koltuk takımları fiyatları (Latina)

2014 koltuk takımı modelleri oturma grupları çiçekli berjerli koltuk takımları Bellona yeni koltuk takımı modelleri fiyatları resimleri yatak olan koltuk takımları…

Hemen hemen tüm mobilya üreticileri 2014 yılına girmeden hemen önce, 2013 yılının son çeyreğinde 2014 modellerini vitrine çıkardılar. Bellona ise bu adımı sınırlı sayıda modellerle attı. Asıl bombaları ise 2014 yılın ilk günlerinde patlattı. Ürün gamına yepyeni koleksiyonlar ekleyen Bellona, bu etkileyici koleksiyonları ile dikkatleri bir anda üzerine çekmeye başardı.

Bu yeni koleksiyonlardan biride Bellona ‘nın oturma grubu kalemine eklendi ki, bu ürün hakikaten görülmeye değer bir koltuk takımı olarak karşımıza çıktı. Son dönemin trend koltuk takımlarından, çiçekli ve berjerli bir koltuk takımı olan Latina, oldukça spor ve modern hatları, ana kumaş uygulamalı estetik berjerleri ile resmen göz kamaştırıyor.

Latina sadece şık bir takım olmaktan ziyade, yatak olabilme özelliği ile oldukça kullanışlıda bir takım. Üstelik kullanılan Zero Wall makas sistemi sayesinde duvara sıfır pozisyondayken dahi kolayca yatak ve sandık olabiliyor.

Latina koltuk takımının fiyatı ise piyasadaki rakiplerine göre, Bellona kaliteside dikkate alınacak olursa oldukça uygun diyebiliriz, zira bir adet3’lü, bir adet 2’li ve 2 adet berjerden meydana gelen takımın şu ki fiyatı sadece 3290 TL.

 

2 Yorum “Bellona 2014 koltuk takımları fiyatları (Latina)”

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir