Bellona’dan Yeni Compact Vitrin

Bellona TV Duvar Ünite

Son dönem dekorasyon ve mobilya trendlerinden olan TV ve Duvar üniteleri, plazma, led veya LCD TV. olan her evde yerini almaya başlıyor. Hal böyle olunca da üreticiler yeni tasarımlarını, yaklaşan yeni yılla birlikte ardarda piyasaya sürmeye başlıyor.

Şimdi sektörün lider firmalarından biri olan Bellona’nın yepyeni Compact Vitrini Vivaldi serisine bir göz atacağız. Bu yeni ürünün beyaz rengine ve özellikle mavi led ışığın bu renk üzerinde çok şık bir şekilde duruşuna binbirdekor.com olarak bayıldık…

Bellona Vivaldi Özellikleri ve Fiyatları

1.871,40 TL. Fiyatla satışa sunulan bu şık ürünün en kayda değer özelliği ise dış yüzeyinde kaplama olarak beyaz ve karaağaç renklerinde high gloss malzeme kullanılmış olması. Çünkü bu malzeme diğer kaplamalara göre çok daha uzun yıllar kullanılabiliyor ve dış etkilere daha fazla dayanıklı.

 

Hem Şık Hem Kullanışlı

Ürünün çekmecelerinde sert kapanmaları önlemek için kendinden stoplamalı gizli ray sistemi kullanılmış. Bu sistem çekmecelerin son derece sessiz kapanmasını sağlıyor. Ayrıca vitrin ünitesinde dahiyane bir şekilde led aydınlatma kullanılarak oldukça şık bir görünüm elde edilmiş.

 

 

 

 

 

 

2 Yorum “Bellona’dan Yeni Compact Vitrin”

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir