Bekar erkeklere dekorasyon önerileri

Ev dekorasyon fikirleri tavsiyeleri önerileri bekar evi nasıl olmalı bekar erkekler için ev dekorasyonu tavsiyeleri dekorasyon püf noktaları…

Bu makaleye başlamadan önce yıllarca yaşadığım bekar evim aklıma geldide, makaleye başlasam mı başlamasam mı kararsız kaldım, zira o evin (dikkat ederseniz evimin demiyorum, dışlıyorum) pek iç açıcı olduğu söylenemez. Makalemi yayınlamaktaki karasızlığım, o yıllarda evime gelen ve bu gün bu makaleyi okuyan özellikle kız arkadaşlarımın “seninde bekar evini gördük” şeklinde yorumlar yapmalarından çekiniyor olmamdan kaynaklanıyor 🙂 Hakikaten o zamanlar acayip bir adam sendecilik, bir amaaan beee ‘cilik, bir boşver yarın hallederimcilik almış başını gidiyordu. Bir özeleştiride bulunacak olursam, galiba bu gün bayağı bir ahkam kesiyorum 🙁

Rezilliğimi daha fazla ayukka çıkarmadan hemen konuya gireyim, bu arada sizlerde lütfen yukarda yazdıklarımı unutmaya çalışın, gerekirse psikolojik tedavi görün ve beni hep diğer yazılarımda hatırladığınız gibi hatırlamaya çalışın 🙂

bekar erkeklere dekorasyon tavsiyeleri

Eveeet bir bakalım bekar hemcinslerim için neler yababiliriz… 

1. Kendinize rahat bir deri kanepe alın. Böylece renk ve desen derdinden de kurtulmuş olursunuz. Çok geniş veya odanızı boğacak bir kanepe olmamasına özellikle dikkat edin.
2. Kanepeniz ile uyum sağlayan bir çift sandalye alın.Sırt kısmının rahat olmasına dikkat edin, unutmayın ki sandalyenizin rahat olması çirkin olmasını gerektirmez. Duvarın önüne yerleştirerek alandan kazanabilirsiniz.
3. Sandalyelerden birini televizyonu görebilecek ve kanepede oturan misafirinizle konuşabileceğiniz bir açıyla kanepenizin yan tarafına yerleştirebilirsiniz.
4. Küçük bir masayı sandalyeler ve kanepenizin önüne yerleştirin. Eğer cam bir masa seçerseniz odanızı daha büyük göstermenize yardımcı olacaktır. Masayı yerleştireceğiniz alanın herkesin uzanabileceği bir alan olması na dikkat edin. Böylece arkadaşları nız ellerindeki içecekleri masanın üzerine rahatlıkla koyabilirler.
5. Kanepe ve sandalyelerinizle uyumlu bir halı satın alın. Halınızı mobilyaları nızın tam önüne yerleştirin.
6. Küçük bir masa lambası ve lambader aydınlatma sorununuza çözüm olabilir.
7. Aksesuar olarak bitkileri kullanabilirsiniz. Eviniz küçük olduğundan büyük aksesuarları tercih etmeyin. Küçük aksesuarlarınızı üçerli gruplar halinde yan ve orta sehpalarınızın üzerine yerleştirebilirsiniz.
8. Duvarlarınıza hareket katmak için tablolar asabilirsiniz. Yine duvarda kullanacağınız bir ayna ise odanızda daha aydınlık bir görünüm yakalamanıza yardımcı olacaktır.
9. Eğer boya yapmayı düşünüyorsanız eşyalarınızla uyum sağlayacak açık renkleri tercih edin.
10. Son olarak televizyon sehpanızı seçin. Televizyon sehpanızın çok yer kaplamamasına ve depolama çözümlü olmasına özen gösterin. Kablo, decoder, kumanda ve hoparlörleri koymak için alanlara ihtiyacı nız olduğunu unutmayın. Tüm bunlar, hiç de zor değil; Hoşlandığı nız şeyleri seçtiğinizden ve onlarla rahat edeceğinizden emin olun, çünkü evinizi döşeme ve istediğiniz eşyaları alabilme şansı evlendiğiniz zaman bir daha asla elinize geçmeyecek!!!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir