Bekar Erkekler İçin Dekorasyon Tavsiyeleri

Genelde ev dekorasyonu ile hanımlar ilgilenir, Yalnız yaşayan bir erkekseniz ki, genelde bekar erkekler dağınık ve göz zevkine hitap etmeyen evleri tercih ederler 🙂 sanırım dekorasyonla pek alakalı değilsinizdir. Ancak yalnız yaşıyor olmanız dağınık, salaş bir eve sahip olmanızı da gerektirmiyor. Belki de dezavantaj olarak gördüğünüz yanlızlığınızı binbirdekor.com olarak aşağıda vereceğimiz tüyolar sayesinde avantaja çevirebilirsiniz… Dekorasyon konusunda bütün çılgınlığınızı ortaya koyabilir, evinizi dilediğiniz gibi dizayn edebilir, tarzınızı yansıtacak şekilde dekore edebilirsiniz.

10 adımda bekar evinizi dekore edin
1. Kendinize rahat bir deri kanepe alın. Böylece renk ve desen derdinden de kurtulmuş olursunuz. Çok geniş veya odanızı boğacak bir kanepe olmamasına özellikle dikkat edin.
2. Kanepeniz ile uyum sağlayan bir çift sandalye alın.Sırt kısmının rahat olmasına dikkat edin, unutmayın ki sandalyenizin rahat olması çirkin olmasını gerektirmez. Duvarın önüne yerleştirerek alandan kazanabilirsiniz.
3. Sandalyelerden birini televizyonu görebilecek ve kanepede oturan misafirinizle konuşabileceğiniz bir açıyla kanepenizin yan tarafına yerleştirebilirsiniz.
4. Küçük bir masayı sandalyeler ve kanepenizin önüne yerleştirin. Eğer cam bir masa seçerseniz odanızı daha büyük göstermenize yardımcı olacaktır. Masayı yerleştireceğiniz alanın herkesin uzanabileceği bir alan olması na dikkat edin. Böylece arkadaşları nız ellerindeki içecekleri masanın üzerine rahatlıkla koyabilirler.
5. Kanepe ve sandalyelerinizle uyumlu bir halı satın alın. Halınızı mobilyaları nızın tam önüne yerleştirin.
6. Küçük bir masa lambası ve lambader aydınlatma sorununuza çözüm olabilir.
7. Aksesuar olarak bitkileri kullanabilirsiniz. Eviniz küçük olduğundan büyük aksesuarları tercih etmeyin. Küçük aksesuarlarınızı üçerli gruplar halinde yan ve orta sehpalarınızın üzerine yerleştirebilirsiniz.
8. Duvarlarınıza hareket katmak için tablolar asabilirsiniz. Yine duvarda kullanacağınız bir ayna ise odanızda daha aydınlık bir görünüm yakalamanıza yardımcı olacaktır.
9. Eğer boya yapmayı düşünüyorsanız eşyalarınızla uyum sağlayacak açık renkleri tercih edin.
10. Son olarak televizyon sehpanızı seçin. Televizyon sehpanızın çok yer kaplamamasına ve depolama çözümlü olmasına özen gösterin. Kablo, decoder, kumanda ve hoparlörleri koymak için alanlara ihtiyacı nız olduğunu unutmayın. Tüm bunlar, hiç de zor değil; Hoşlandığı nız şeyleri seçtiğinizden ve onlarla rahat edeceğinizden emin olun, çünkü evinizi döşeme ve istediğiniz eşyaları alabilme şansı evlendiğiniz zaman bir daha asla elinize geçmeyecek!!!

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir