Bauhaus Duvar Kağıdı Modelleri ve Fiyatları 2021

Bauhaus Yeni Duvar Kağıtları

Yapı marketlerde satılan duvar kağıtlarını incelemeye devam ediyoruz. Hatırlarsanız geçtiğimiz günlerde Koçtaş duvar kağıdı ve tekzen duvar kağıdı modelleri başlıkları ile en bilinen iki yerli yapı marketimizin ürünlerini ve Ikea duvar kağıdı modellerini incelemiştik. Şimdi birazda yabancı kökenli yapı marketlerin ürünlerine göz atmaya geldi sıra… Dolayısı ile Bauhaus duvar kağıtları ve fiyatlarını detaylı olarak incelediğimiz binbirdekor.com sayfasına hoş geldiniz arkadaşlar. Bu sayfamızda ev dekorasyonunu her zaman dekorasyon modası arasında yer alan trend duvar kağıdı modelleri ile güzelleştirmek isteyen okurlarımız için Bauhaus’a gidiyoruz ve ülkemizin en önemli yapı marketlerinden biri olan Bauhaus’un dekorasyon reyonundan duvar kağıtlarını mercek altına alıyoruz.

Son Moda Bauhaus Duvar Kağıdı Modelleri

Duvar kağıtları girişte de belirttiğimiz üzere dekorasyon trendlerinin her zaman içerisinde olmuş bir malzemedir. Dünyanın son bir kaç yüzyıldır tanıdığı duvar kağıtları, 1960’lı yıllarda falan lüks mekanların duvarlarını süslerken, o zamanların kült Yeşilçam filmlerinde genel olarak zengin kızın evi duvar kağıtları ile kaplı olurdu 🙂 1990’lı yıllardan itibaren duvar kağıtlarının tahtı, saten ve fasarit gibi çeşitli denemeler sayesinde biraz sallansa da 2000’li yıllardan itibaren modern ve yeni binaların vazgeçilmez dekorasyon uygulamaları arsında yer aldılar.

Modern Duvar Kağıdı Modelleri ile Bauhaus

Yeni binalarda ve evlerini yeniden dekore edenlerin en önemli dekorasyon tercihleri arasında duvar kağıtları var. Bu sayfamızda olduğunuza göre muhtemelen sizde yeniden dekore ettiğiniz evinizin duvar dekorasyonunda duvar kağıdı kullanmak niyetindesiniz ve duvar kağıdı markaları ve fiyatlarını incelerken kendinizi burada buldunuz… Tahminimiz doğru ise hoş geldiniz sefa geldiniz, merak etmeyin, aradığınız, güzel ve uygun fiyatlı duvar kağıdını mutlaka buluruz, sonuçta araştırıyoruz ve bu defa konuğumuz Bauhaus duvar kağıtları…

Bauhaus Dekorasyon Reyonu Duvar Kağıdı

Tıpkı Ikea gibi, Koçtaş gibi bir yapı market olan Bauhaus dekorasyon reyonunda çok çeşitli duvar kağıdı model ve desenlerini bir arada bulabiliyorsunuz. Damask duvar kağıtlarından, vinil duvar kağıtlarına, çiçek desenlerinden, leke ve kir tutmayan duvar kağıtlarına kadar mağazanın ürün gamında bulunuyor. Üstelik fiyatlarda gayet uygun. Hatta üst tarafta resmini gördüğünüz tarzda 3 boyutlu duvar kağıdı modelleri bile reyonlarda mevcut. Örneğin bu Halley duvar kağıdının 52 cm x 10 metre fiyatı sadece 59,90 TL.

Bauhaus Çiçek Desenli Duvar Kağıtları

Bildiğiniz üzere çiçek desenleri, özellikle country tarzı dekorasyon ve mobilyaların trend haline gelmesi ile birlikte çok tutulur oldular ve Bauhaus duvar kağıtları arasında bu tür de çok güzel çiçek desenli duvar kağıtları da var. Bu örneklerden biri de yine üst tarafta resmini gördüğünüz, tatlı bir pembe tonunun ağırlıkta olduğu Hana Duvar Kağıdı modellerinden şık bir tasarım. Üzerinde taşıdığı fiyat etiketi ise 52 cm x 10 metre için 52,90 TL.

Bauhaus duvar kağıdı modelleri arasında oldukça ilginç desenlere sahip duvar kağıtlarına da rastlamak mümkün. Bu duruma verebileceğimiz örnek ise yukarıda resmini daha doğrusu desenini gördüğünüz yine Halley marka duvar kağıtlarından ağaç kabuğu desenli bir model olsa gerek. Su bazlı boyalarla renklendirilmiş vinil esaslı bu duvar kağıdının 52 cm x 10 metre ebatında ki fiyatı sadece 59,90 TL.

Tabi Bauhaus duvar kağıtları sadece burada gördükleriniz ile sınırlı değil, hemen alt tarafta yer alan foto galerimiz içerisinde devasa yapı market Bauhaus’un en güzel duvar kağıdı desenlerini fiyatları ve özellikleri ile sizler için bir araya getirdik. Foto galerimize girerek hayaliniz deki duvar kağıdı desenini bulabilir, fiyatları hakkında da fikir sahibi olarak bütçenizi ayarlayabilirsiniz. Dolayısı ile duvar kağıdı alışverişi yapmadan hemen önce bir size en yakın Bauhaus mağazalarına uğrayarak bu ürünleri yakında da görebilirsiniz.

BAUHAUS DUVAR KAĞIDI MODELLERİ DESENLERİ ve FİYATLARI

Burada açıkladığımız fiyatlar zaman içerisinde Bauhaus indirim ve kampanyaları ile yeni sezon ve sezon sonu indirimlerine bağlı olarak değişiklik gösterebileceğinden en güncel Bauhaus duvar kağıdı fiyatları için bu adresi de ziyaret etmenizi öneririz…

1 Yorum “Bauhaus Duvar Kağıdı Modelleri ve Fiyatları 2021”

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir