Bauhaus Duvar Kağıdı Fiyatları Modelleri 2021

Bauhaus Duvar Kağıtları 2021

Duvar dekorasyonunun en önemli malzemelerindendir duvar kağıtları ve 80’li yılların zenginlik ve lüks belirleyicisi, vazgeçilmez dekorasyon malzemesi duvar kağıtları son bir kaç yılın trend duvar dekorasyon malzemesi olmayı başardı. Bu bağlamda evini yeniden dekore eden herkes en az bir odasında ki o da kesinlikle salon duvar kağıdı uygulaması görmek istiyor. Sırf bu nedenle dekorasyon mağazaları geziliyor, fiyatlar alınıyor, İnternet sayfalarından model bakılıyor falan. Muhtemelen sizde bu durumdasınız ve bu nedenle binbirdekor.com’un bu sayfasındasınız muhtemelen.

En Yeni Duvar Kağıdı Modelleri 2021

Eğer tahminimiz doğru ise sizlerde doğru yerdesiniz efendim, zira editörlerimiz sduvar kağıdı konusunda sürekli bir araştırma incelemesi içerisindeler. Mesela son olarak koçtaş duvar kağıdı ve tekzen duvar kağıdı modelleri ve fiyatları sayfalarımıza konuk olmuşlardı. Bu sayfamıza ise başlıktan da anlayacağınız üzere Bauhaus yapı marketin duvar kağıdı reyonunda yer alan ürünler konuk oluyor. Sizler için Bauhaus duvar kağıdı modelleri ve fiyatları görselleri ile birlikte detaylı olarak inceleniyor.

Bauhaus Duvar Kağıdı 3 Boyutlu Fiyatları

Yukarıda da belirtiğimiz gibi duvar kağıtları yeniden dekorasyon trendleri arasına giriş yaptı. Duvar kağıtlarının yeniden moda olmasının en önemli sebebi gelişen teknoloji ile on binlerce çeşit duvar kağıdının ve hatta kişisel duvar kağıtlarının üretilmesi olarak gösterebiliriz. Üstelik artık eskisi gibi duvar kağıtlarına ulaşmak da hiç zor değil. İnternet var, yapı marketler var, üstüne üstlük bir çok duvar kağıdı markası ve üreticisi var.

Yerli ve İthal Duvar Kağıtları Bauhaus’da

Bunlar yetmezmiş gibi bir de ithal duvar kağıtları var ve tüm bu ürünlerin bir çoğu Bauhaus reyonunda bulunabiliyor Kısacası hemen her zevke hitab eden ürünler Bauhuas’da var. Mesela alt tarafta son zamanların en tutulan duvar kağıdı modelleri arasında yer alan yazılı duvar kağıdı…

bauhaus duvar kağıdı modelleri_2

Cities Extra Duvar Kağıdı 47,50 TL.

 

bauhaus duvar kağıdı modelleri_3

Dal Çizgisi Siyah Duvar Kağıdı 52,90 TL.

 

bauhaus duvar kağıdı modelleri_4

Kuru Dallar Duvar Kağıdı 52,90 TL.

 

bauhaus duvar kağıdı modelleri_5

Vinil Duvar Kağıdı 39,50 TL.

 

bauhaus duvar kağıdı modelleri_6

Botanik Duvar Kağıdı 49,90 TL.

 

bauhaus duvar kağıdı modelleri_7

As Creation Duvar Kağıdı 22,90 TL.

 

bauhaus duvar kağıdı modelleri_8

Halley Boyanabilir Duvar Kağıdı 32,50 TL.

Bauhaus Duvar Kağıdı Modelleri ve Fiyatları 2021

Arkadaşlar yukarıda bu devasa yapı marketin bir kaç duvar kağıdı örneğini sizlerle paylaştık. Ancak hemen hatırlatmak isteriz ki burada verdiğimiz fiyatlar market fiyat politikaları doğrultusunda anlık olarak veya zaman içerisinde değişiklik gösterebilir. Bu nedenle hem en güncel fiyatları öğrenmek hem de bu ürünleri yakından incelemek adına, varsa bulunduğunuz ilde ki bir Bauhaus mağazasına, yoksa Bauhaus duvar kağıtları resmi sayfasına uğramanızı öneririz.

“Bauhaus Duvar Kağıdı Fiyatları Modelleri 2021” Konusunda 2 Yorum Var

  1. Halley Boyanabilir Duvar Kağıdı bu modelden 10 mt kare almak isriyorum irtibat numaranızı gönderirmisiniz…

    1. Merhaba başlıktan da anlaşılacağı üzere bu ürünü Bauhaus mağazalarında bulabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir