Banyolarda Niş Uygulamaları Görselleri

Banyo Niş Modelleri

Banyo dekorasyonlarınızı biraz daha geliştirmek, yeni aksesuarlar eklemek, küçük ama farklı dokunuşlarla dahada güzelleştirmek adına binbirdekor.com olarak araştırmalar yapmaya devam ediyoruz. Bu sayfamızda niş modelleri yada niş duvar tasarımlarının banyolara uygulanmış durumlarını, duşakabin içi niş uygulamalarını ele alıyoruz. Eğer siz de banyonuzda hem dekoratif anlamda şık, hem de kullanışlı bir uygulama görmek istiyorsanız bu makalemize ve burada sunduğumuz görsel örneklere mutlaka göz atın arkadaşlar.

Niş Nasıl Yapılır ?

Aslında daha önce ki sayfalarımızda salon niş modelleri ve fiyatları ile ilgili olarak bir makale yayınlamış, mutfak niş modelleri ve ahşap niş modelleri hakkında sizleri bilgilendirmeye çalışmıştık. Ayrıca birbirinden güzel tv niş modelleri de sizlere farklı bir tv ünitesi tasarlamak adına fikir vermek üzere görselleri ile birlikte sayfalarımızda ki yerini almıştı.

Bunun yanında çok sevilen Evim Şahane TV programının dahi mimarı Selim Yuhay’ın yaptığı niş tasarımlarına da evim şahane niş modelleri başlığı altında göz atmıştık. (Bu arada linklere tılayarak bahsi geçen bu niş modellerini de inceleyebilirsiniz.) Bu sayfamızda ise başlıktan da anlayacağınız üzere niş uygulamalarının banyo içerisinde ki etkilerine göz atacağız.

Banyoda Niş Yapımı

Son bir kaç yılda malum dizimiz Muhteşem Yüzyıl ile birlikte dekorasyonda Osmanlı’nın zarif zevklerini yeniden keşfeder olduk. Hatta modern dekorasyon akımlarını bir kenara bırakıp, atalarımızın yüzyıllar önce kullandığı materyalleri evlerimize entegre ettik. Modern Mobilyaları bir kenara bırakıp, <Osmanlı tarzı mobilyalar ile yatak odası ve salonlarımızı birer Osmanlı sarayına çevirdik.

 

Banyo Duvar Nişi Modelleri

Duvar dekorasyonlarımız da Osmanlı rüzgarından nasibini aldı. Osmanlı’nın her biri sanatsal bir şaheser olan motiflerini, çinilerini duvar kağıtlarımıza uyguladık. Atalarımızın pek sık kullandığı niş uygulamaları ise en gözde dekorasyon tercihimiz oldu.İlk başlarda sadece salonlarda dekoratif objelerimizi sergilemek için kullandığımız duvar nişleri, daha sonra foto galerimize de göreceğiniz üzere banyolarımıza kadar girdi.

Şu sıralar banyolarını yenileyenler banyo duvarlarında mutlaka niş uygulaması görmek istiyor. Eğer sizde bu insanlar arasındaysanız foto galerimizde örneklerini sunduğumuz banyo niş uygulamalarına mutlaka göz atmanızı tavsiye ederim…

Banyo İçin En Güzel NİŞ Uygulama Örnekleri FOTO GALERİ

 

 

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir