Banyolarda Mermer Zerafeti

Banyo dekorasyon fikirleri örnekleri görselleri en güzel banyo dekorasyonları banyo mermer ve granit modelleri 2014 banyo dekorasyon trendleri resimleri…

Her ne kadar bizler modern akımlara kapılmış ve teknolojinin neredeyse sınırsız nimetlerinden faydalanarak banyo dekorasyonlarımızda dişital baskılı seramik kulanıyorsakda, insanlar yüzyıllardan bu yana sadece ıslak zeminlerinde değil, evlerinin genelinde mermeri, bir zenginlik ve lüks sembolü olarak iftiharla kullandıllar.

İlerleyen zaman içerisinde, sanırım daha az bulunur hale gelmesinden kaynaklı daha zor alınır, daha maliyetli bir hale geldi. Fakat zekî insanoğlu mermer kullanmayı bir takıntı haline getirdiği için  hemen alternatifler üretti. Mermer tozundan imal edilen dökme mermer veya mermer görünümlü seramik ve fayans modelleri gibi. Bu ürünler mermere göre çok çok daha ucuz olmasından dolayı insanlar pahalı mermerden uzaklaştılar. Artık banyo dekorasyonlarında sıklıkla bu ürünler kullanılıyor. Ancak aşağıda görsellerini sunduğum mermer banyo dekorasyonları aslında neler kaçırdığımızın birebir kanıtları olabilirler mi ?..

 

MERMER BANYO DEKORASYONU ÖRNEKLERİ GÖRSELLERİ

İlginizi Çekebilecek Diğer Konularımız

KESİNLİKLE OKU !..   Çamaşır Sepeti Modelleri

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Önceki yazıyı okuyun:
İkili Kız Çocuk Odası Dekorasyon Fikirleri Örnekleri

2018 Çocuk Odası Dekorasyon fikirleri örnekleri görselleri en güzel kız çocuk odası dekorasyonları iki kişilik...

Kapat