Banyolar için Shaggy Halı Modelleri

Shaggy Banyo Halıları Çok Moda

Şık banyolarını dahada güzelleştirmek adına aksesuar arayan binbirdekor.com takipçilerini yakından ilgilendiren bir makale ile huzurlarınızdayız arkadaşlar. Bu sayfamızda sizlere, daha doğrusu banyo için halı modelleri bakınan okurlarımıza şık bir alternatif sunacağız. Evet yanlış anlamadınız tamamen banyo halısından bahsediyoruz.

Öyle outlet banyo paspasları gibi alelade ürünlerden yada daha önce markalı olarak göz attığımız, banyo paspasları özdilek veya taç banyo paspası gibi şeylerden değil direkt olarak banyolarınızı kaplayacak
büyük banyo halısı modellerinden bahsediyoruz.

Modern Banyo Halıları Burada !..

Geçtiğimiz günlerde confetti banyo halısı ve banyo halısı english home gibi başlıklar altında marka ürünlere göz atmış yapı marketlerimizin ürünlerini ise banyo halısı koçtaş gibi etiketlerle incelemiştik. Ayrıca daha detaylı olarak yuvarlak banyo halısı 120×120 ve banyo halısı 80×150 gibi örneklerle sizleri bilgilendirmeye çalışmıştık.

Banyo İçin Modern Halılar

Bu sayfamızda ise banyolarınızın atmosferine renk katacağını düşündüğümüz ve son günlerde özellikle modern oturma odaları için bir trend haline gelen shaggy halı modellerinin banyo için tasarlanmış versiyonlarına göz atıyoruz.

Shaggy Halı Nedir, Neden Bu Kadar Popüler ?

İngilizcede “taranmamış ve tüylü” anlamına gelen shaggy kelimesi ile adlandırılan bu halılar, ülkemizde yeni bir halı trendi olarak ön plana çıktı. Bildiğiniz gibi uzun tüyleri, farklı renkleri ve zıpır desenleri ile ülkece pek tutmuş, pek sevdik shaggy halıları. (Zaten sevmeseniz bu sayfada işiniz olmazdı herhalde 🙂 )

Öyle ki bu sevgimiz bu halıların, ilk olarak oturma odalarına, ardından yatak odalarına, şimdide bu makalemizde örneklerini göreceğiniz üzere banyolara sirayet etmesine neden oldu.

Banyo Shaggy Halı Modelleri

Kısacası şimdi bu dekoratif halılar, oda ve diğer mekanları yeterince güzel gösterdik deyip, odalardan, yaşam alanlarından çıkıp banyolara, ıslak zeminlere girdiler ve görünüş o ki çok da iyi ettiler…

Banyoların soğuk seramik ve fayanstan oluşan zemin ve duvarlarını sımsıcak renk ve desenleri ile yumuşatmakla kalmayıp, uzun tüyleri ile ile bu soğuk alanı sımsıcak bir hale getirdiler.

Banyo Halı Önerileri Shaggy Halılar

Yukarıda durumu biraz romantik,0 dolayısı ile biraz karmaşık anlatmış olabiliriz. Ancak hemen alt tarafta yer alan foto galerimiz içerisinde bir araya getirdiğimiz birbirinden güzel görsellere göz atınca ne demek istediğimizi daha iyi anlayacağınızı tahmin ediyoruz.

Shaggy Banyo Halısı Modelleri Görselleri Foto Galeri 

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir