Banyo Duvar Dekorasyonunda Doğal Taş

Banyo Dekorasyon Fikirleri

Banyolarınız için değişik fikirler ve örnekler sunmaya devam ediyoruz arkadaşlar. Daha önce döşenmiş banyo modelleri ve modern banyo modelleri ile küçük banyo modelleri gibi bir çok öneri ve görseli sizlerle paylaşmış, 6 metrekare banyo dekorasyonu gibi subjektif konular hakkında da çeşitli bilgiler vermeye çalışmıştık. tık arkadaşlar.

Doğal Dekorasyondan Hoşlananlar İçin

Bu defa ise natürel dekorasyon tarzlarından hoşlanan, evlerinin hemen tüm alanlarında doğallıktan yana olan, ahşabı, taşı, toprağı seven okurlarımız için doğal taşlarla yapılan banyo dekorasyonları gibi yine farklı bir konu ile huzurlarınızdayız.

Hamam Tarzı Banyo Dekorasyonlarına GÖZ ATIN

Banyo Seramik ve Fayans Yerine

Banyo denilince yada banyo duvar dekorasyonu denilince akla ilk olarak seramik yada fayans modelleri geliyor, fayanssız banyo modelleri hiç akla yatkın gelmiyor değil mi? Ancak şu ana kadar tüm bildiklerinizi unutun, hatta seramiklerin henüz hiç keşfedilmediğini düşünün…

Taş Banyo Dekorasyon

İlk başlarda tek duvara uygulanan duvar kağıtları gibi salon veya yaşam alanlarının tek duvarına ve genelde plazma tv arkasına uygulanan doğal taş görünümlü duvar kaplamaları veya direkt taş döşeterek yapılan dekorasyon uygulamaları yepyeni bir trend olarak kendini geliştirmeye devam ediyor.

Hal bu ki, taş yeni bir şey değil, dünya var oldu olalı taş var ve insanlar bu taşla yüzyıllardır barınaklarını yapmışlar, takı olarak kullanmışlar.

Doğal Taş Banyo Uygulamaları

Sadece biz dekorasyonda kullanmayı yeni akıl edebiliyoruz:) Evet dedik ya taş dekorasyonu kendini geliştirdi artık mutfaklarda mutfak dolabı ve mutfak tezgahı arasında kalan ve genelde seramik veya fayans döşenen kısımlarda da artık taş işleme veya taş duvar panelleri kullanılıyor.

 

Traverten Banyo

Ancak Banyolarda bu uygulamaya çok nadir rastlıyorduk ki artık seramik firmaları bile doğal taş görünümlü seramik koleksiyonları tasarlıyorlar… Banyo dekorasyonunuza tamamen natürel bir görünüm kazandırmak istiyorsanız, şimdi görsellerini sunacağım taş uygulaması yapılmış banyolar sizlere fikir ve ilham verebilir…

 

Banyo Doğal Taş Kaplama Fiyatları

Doğal taş kaplamaları kullanılan ürüne göre değişiyor. Piyasada bir çok farklı ürün var ancak bunlardan en çok tercih edilenleri Kültür Taşı ve Patlatma Taş duvar kaplamaları. Bu ürünlerin fiyatları ise 50 TL ile 150 TL aralığında farklılık gösteriyor…

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir