Banyo Dekorasyonunda Dikey Bordür Uygulamaları

Banyo dekorasyon fikirleri banyo seramik ve fayans döşeme örneklerine göz atıyoruz. Konumuz banyo bordür uygulama örnekleri ve değişik banyo bordür modelleri efendim. Dolayısı ile eğer şu sıralar banyo dekorasyonunuzda köklü bir değişiklik yapmak niyetinde iseniz gözlerinizi dört açmanızı öneririz.

Bildiğiniz üzere ve eğer hakikaten banyo dekorasyonu yapmak üzereyseniz farkettiğiniz üzere de diyebiliriz, banyo dekorasyonu oldukça pahalı bir iştir. Yıkımı, dökümü, tesisatı, fayansı, seramiği derken bir de bakıyorsunuz ufak bir servete mâl olmuş. Üstelik sadece paranız gitmekle kalmıyor bir de bu işin bedensel yorgunluğu ortaya çıkıyor.

Her canınız istediğinizde, banyonuzdan her sıkıldığınızda yukarda bahsettiğimiz külfetleri yeniden üstlenmemek adına banyo dekorasyonunuzuda değiştiremeyeceğinizden, banyo dekorasyonuna girmeden ince eleyip sık dokumanızda fayda var. Modası kolay kolay geçmeyen renkleri, desenleri ve uygulamaları araştırmakta bu işin başında geliyor tabii ki. Örneğin son 5-6 yıldır makalemizin başlığındanda anlayacağınız üzere dikey bordür uygulamaları pek bir moda ve seramik üreticilerinin yeni koleksiyonlarını incelediğimiz kadarı ile de önümüzdeki bir 5 yıl daha bu tür döşenen bordür uygulamaları moda olmaya devam edecek gibi görünüyor.

Bu konuda sizlere yardımcı olmak ve daha iyi bilgilendirmek adına aşağıda bir takım dikey bordür uygulama örneklerini beğeninize sunuyoruz. Foto galerimizdeki görsellere göz atarak yeniden dekore edeceğiniz banyonuz için fikir sahibi olabilirsiniz…

BANYO DEKORASYONUNDA DİKEY BORDÜR UYGULAMA ÖRNEKLERİ GÖRSELLERİ

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Önceki yazıyı okuyun:
Metal Asma Tavan Sistemleri Uygulamaları

Tavan dekorasyonunu, alçıpan tavan uygulamaları, alçı asma tavan modelleri ve gergi tavan sistemleri ile sınırlı,...

Kapat