Aynalı mücevher dolabı Tekzen’de 219 TL

Aynalı takı ve mücevher dolabı fiyatları resimleri tekzen aymnalı takı dolabı fiyatları..

Son dönemde bayanların en çok tuttuğu mobilyaların başında sanırım aynalı ve takı mücevher dolapları geliyor.

Bazıları bu üründen yeni haberdar olurken, bazıları ne zamandan beri böyle bir dolap hayali kuruyor. İnşallah hayalleri gerçeklerişir, inşallah her şeyin en güzeline layık olan bayanlarımız bu hayalleri de gerçek olur.

Efendim binbirdekor.com ‘un daha önceki sayfalarında daha önce bu ürünü “Mücevher dolaplı boy aynaları” başlığı ile tanıtmıştık sizlere. Ancak bu ürün şu sıralarda Westinnhouse markası ile Tekzen reyonlarında yerini almış ve 219 TL fiyatla satışa sunulmuş.

Bu ürünü TV reklamlarında gören bir çok takipçimiz şu an satın almayı düşünüyor, dolayısı ile bizlerde ürünü satın almak isteyenler için detaylı bir şekilde incelemeye karar verdik. İşte tüm özellikleri ile Westinnhouse aynalı takı ve mücevher dolabı…

Tamamı %100 El İşçiliği MDF Lake
En yeni dekorasyon trendlerinden takı ve aksesuar dolabı mükemmel bir depolama çözümünün yanı sıra boy aynası ihtiyacınızı da karşılayarak odanıza hem düzen hem de şıklık katar.

Westinnhouse Aynalı Takı ve Mücevher Dolabı insan ergonomisi göz önüne alınarak maksimum yarar sağlayacak şekilde, en son teknoloji ve titiz el işçiliği kullanılarak üretilir ve kalite kontrolü yapılarak tüketiciye sunulur.
Gövdesi  E1 kalitesinde 18 mm kalınlığında dayanıklı melamin kaplı yonga levhalardan üretilmektedir.

Kullanılan kulplar, menteşelerde ve diğer ürünlerde olduğu gibi 1. Sınıf ürünlerden seçilmekte olup hepsi TSE standartlarına uygundur. Bu sebepten dolayı uzun yıllar sorunsuz bir şekilde kullanılabilir.

İçi Hakiki Saf Kadife ile döşen ürün çevreye ve sağlığa zararlı hiçbir madde içermez, dayanıklı ve uzun ömürlüdür.

Westinnhouse Aynalı Takı ve Mücevher Dolabında güçlendirilmiş Çelik Anahtar-Kilit Mevcuttur (Böylelikle dilerseniz takılarınızı sizden başkaları kullanamayacaktır)

Aksesuarlarınıza yetecek oranda küpelik, bilezik/künyelik, yüzüklük vs. mevcuttur. Deformasyona, Su ve neme karşı dayanıklıdır. Gönül rahatlığıyla banyolarınızda da kullanabilirsiniz…

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir