Aynalı Duvar Saati Modelleri ve Fiyatları

Şık Duvar Saatleri ile Dekorasyon

Dekoratif duvar saati modellerine göz atmaya devam ediyoruz. Bu bağlamda hem modern, hem farklı ve hem de salonlar lüks duvar saatleri birer birer konuk oluyor sayfalarımıza. Örneğin yakın bir zaman önce, tablo duvar saatleri ve halatlı duvar saati modellerini incelemiştik. Ayrıca yapı marketlerimizin ürünlerine de duvar saati ikea ve koçtaş duvar saati yada tekzen duvar saati modelleri gibi etiketler ile göz atmıştık. Tabii duvar saati gittigidiyor veya duvar saati trendyol gibi başlıklarla da e-ticaret sitelerine ait ürünler sayfalarımızda detaylı olarak yer almıştı.

Aynalı Duvar Saati Modelleri

Sizler için dekoratif duvar saatleri araştırmalarımız devam ederken bu defa binbirdekor.com editörleri tarafından, aynalı saat modelleri ve fiyatları masaya yatırılıyor. Bu sayfamızda bu tür saatleri, aynalı çarklı duvar saati yada aynalı roma rakamlı duvar saati gibi farklı tasarımları ile birlikte inceliyor, çeşitli örnekleri beğenilerinize sunuyoruz.

Dolayısı ile şu sıralar evinizde hem farklı, hem de şık bir duvar saati görmek istiyorsanız burada sunduğumuz örneklere mutlaka göz atmanız sizin yararınıza olacaktır.

Dekoratif Duvar Saatleri ile Farklı Bir Etki

Duvar saatlerinin mekanlardaki görevi sadece zamanı göstermekle sınırlı değildir, aynı zamanda dekorasyon ile ahenk içerisinde olup, dekorasyona katkı da sağlamalıdırlar. Hatta son dönemde duvar saatlerinin asli görevi olan zamanı göstermek ikinci planda kalmakla beraber dekoratif görünüm daha bir ön plana çıkmaktadır.

Dekorasyonda Duvar Saati Seçimi

Bir çoğunuz mekanları için duvar saati seçerken mutlaka dekorasyonunuza uyup uymadığını tartıyorsunuz, en basitinden acaba bu saat oturma odamda nasıl durur diyorsunuzdur… Bu bağlamda binbirdekor.com olarak sizlere yardımcı olmak adına son trend duvar saati modellerinden örnekler verip, fiyatları hakkında sizleri bilgilendiriyoruz.

Ayna Duvar Saati Modelleri ve Fiyatları

Tıpkı hemen alt tarafta yer alan foto galerimiz içerisinde sizler sizler için bir araya getirdiğimiz ayna duvar saatleri gibi… Bu saatlere bayılacaksınız arkadaşlar, gerçekten çok modern ve dekoratif bir görünüme sahipler.

Eğer aşağıda yer alan foto galerimiz içerisinde ki ürünleri beğenir de satın almak isterseniz fiyatları 37 TL ile 55 TL arasında değişiyor. Satın almak için başta Dogo Store’a göz atmanızı tavsiye ederiz. Ayrıca Google üzerinden yapacağınız aynalı duvar saati n11 yada aynalı duvar saati hepsiburada gibi sorgulamalarla da bu saat modellerinin daha farklı tasarımlarını bulabilirsiniz.

Ayna Duvar Saati Görselleri Foto Galeri

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir