AVCILAR PARK

Üstüste veya altalta oturmaktan, betonarme yığınına dönmüş metropol binalarından yorulan, bahçeli, havuzlu, müstakil, hatta deniz manzaralı, ama herşeyin elinin altında olduğu, şehir hayatından kopmamış, ulaşım sorunu olmayan, lüks bir daire arayan İstanbulda ki binbirdekor.com okurları için, tüm bu özelliklere ve hatta daha fazlasına sahip, bir  Gül İnşaat ve Topaloğlu Yapı projesi olan AVCILAR PARK‘a siz değerli okurlarımız için göz attık…

Avcılar Park’ta Toplam 39.000 metrekarelik alanın 24.000 metrekaresi yeşil alan ve bahçe olarak düzenleniyor. İçinde meyve ağaçları, rengarenk çiçekler ve süs havuzları, şelalelerin bulunacağı Avcılar Park, hayatınızın merkezine doğayı koyacak, her gün enerjinizi tazeleyerek yaşamın bütün streslerini unutmanızı sağlayacak.

Avcılar Park nefis marmara denizi manzarasıyla gözlerinizi kamaştıracak. Sadece 275 ailenin yaşayacağı Avcılar Park’ta evlerin tamamı bahçe ve deniz manzarasına göre konumlandı. Manzaranız kahvaltıları da akşam yemeklerini de keyifli birer ziyafete dönüştürecek.

Avcılar Park 1500 metrekarelik sosyal tesis, açık kapalı yüzme havuzları ve SPA Merkezi evinizin altında. 365 gün tatil keyfi yaşamak için Avcılar Park’ta yerinizi hemen alın.

Otoyola 1 km, Deniz Otobüsü iskelesine 1,5 km, Atatürk Havaalanı’na 9 km mesafedeki konumu sayesinde Avcılar Park’taki evinize ulaşmak da, uzaklaşmak da çok kolay.

Avcılar Park’ta 275 daire ile birlikte 50 mağaza ve 1500 m²’lik süpermarket hemen evinizin altında. Marketler, mağazalar, servisler gibi günlük hayatta ihtiyaç duyacağınız bütün hizmetlere ulaşmanız çocuk oyuncağı.

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir