Atlas Halı’nın Yeni Modellerini Gördünüz mü ?..

A+
A-

Havalar geçte olsa oldukça soğudu, İstanbul’a henüz kar düşmedi ama eli kulağında, bugün yarın düşecek ilk kar tanesi ekranlara çıkarak 1 dakikalığınada olsa meşhur olacak :) Havaların bu denli soğuması ile birlikte halı eksikliklerimizide daha iyi görüyoruz. Dikkat edin yılın son zamanlarında insanlar mağazalarda en çok halı bakınıyorlar. Muhtemelen sizlerde bu durumdasınız, yoksa neden bu sayfamızda olasınız ki ?..

Doğru yerde olduğunuzu belirtelim, zira bu sayfamızda 2016 halı modellerinden biri ile daha huzurlarınızdayız. Atlas Halı’nın en yeni koleksiyonları arasında yer alan Ihlara koleksiyonunu sizler için inceliyoruz.

Atlas Halı Ihlara koleksiyonunda diğer bir çok serilerinde olduğu gibi halı deseni anlayışına bambaşka bir açıdan bakmış. Gayet sıradışı motiflerle koleksiyonu bir araya getirmiş. 18 Farklı renk ve desenden meydana gelen koleksiyon Nano Halı özelliklerine sahip. Kısacası leke tutmuyor ve kendi kendini güneş ışığı veya ortamın  aydınlatmasını kullanarak zaman içerisinde temizliyor.

Eğer hakikaten şu sıralar evinizi şahane halı desenleri ile biraz şımartmak istiyorsanız, foto galerimizde beğeninize sunduğumuz Atlas Halı Ihlara koleksiyonunu incelemenizi tavsiye ederiz…

EN YENİ ATLAS HALI MODELLERİ DESENLERİ RESİMLERİ (IHLARA)

       

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

Önceki yazıyı okuyun:
Dikdörtgen Salonlar İçin Harika Dekorasyon Fikirleri

Evimizin en güzel yeri, göz bebeğimiz salonlarımız için dekorasyon fikirlerini beğeni ve bilgilerinize sunmaya devam ediyoruz. Bu sayfamızda "dikdörtgen salonumu...

Kapat