Ariston-Hotpoint QUADRİO

Aslında evimdeki beyaz eşyamın çoğu ARİSTON ve yıllardır sapasağlam çalışıyor şeytan kulağına kurşun….Ancak tabi özellikle buzdolabını değiştirme vakti geldi gibi zira daha modern birşeyler arıyorum şu sıralar. Daha doğrusu arıyordum, çünkü aradığımı yine eski dost ARİSTON’da buldum, QUADRiO…. Bu müthiş dolabı almaya da karar verdim, fiyat araştırması yaptım, zaten şu sıralarda kampanyada imiş… Evet bu harika buzdolabı şu sıralar şaka bir fiyata satışa sunulmuş 1799 TL…
Şimdi bir kaç gün sonra mutfağımın baş köşesinde yer alacak olan  ARİSTON-HOTPOİNT’in  Quadrio 4D B T (TVZ)/HA modelini incelemeye….

 


Estetik
Yükseklik (cm) : 190.0
Genişlik (cm) : 70.0
Derinlik (cm) : 74.0
Hacimler
Toplam hacim (lt) : 438
Buzdolabı hacmi (lt) : 300
Derin dondurucu hacmi (lt) : 138
Ekran
Gösterge : Işıklı led gösterge
Ana fonksiyonlar
Soğutma sistemi : No-Frost
Süper soğutma fonksiyonu
Süper dondurma fonksiyonu
Tatil fonksiyonu
Özellikler
Renk : siyah
Raf adedi : 3
Raf tipi : Beyaz profilli cam
Hijyen kontrol sistemi
Donanım
Yumurtalık kabı
Tereyağı kabı
Performans
Enerji verim sınıfı : A
İklim sınıfı : T
Elektrik kesintisinde muhafaza süresi (sa) : 12.0
Dondurma kapasitesi (Kg/24 sa) : 5.0

Quadrio’nun sıcaklığı ayarlanabilir özel çekmecesini (TVZ) ihtiyacınıza göre dilerseniz derin dondurucu dilerseniz soğutucu olarak kullanabilirsiniz.
Hijyen kontrol
Yeni Hotpoint-Ariston buzdolaplarının iç kısmı, küf ve bakteri oluşumunu önleyen özel bir film ile kaplanarak bu şekilde yiyeceklerinizin daha iyi bir şekilde muhafaza edilmesi sağlanmıştır. Hijyen kontrol sistemi sayesinde yiyeceklerinizi korumanın en iyi yolu Hotpoint-Ariston buzdolabında saklamaktır.
Sıcaklığı Ayarlanabilir Bölme
Sıcaklığı Ayarlanabilir Bölme sayesinde, dondurucu bölmesi 0 °C ile – 26° C arasında istenen sıcaklığa ayarlanabilir ve bu şekilde her türlü yiyeceğin ideal koşullarda muhafaza edilmesi sağlanır.
Tatil
Tatil fonksiyonu sayesinde tatilde olduğunuz ya da evde uzun süre bulunmadığınız zamanlarda buzdolabınız çalışır vaziyette kalabilir ve enerji tasarrufu etmesi sağlanır. Donrucu bölmesi normal şekilde çalışmaya devam ederek dondurulmuş yiyecekleri dönüşünüzde tüketebilmeniz için muhafaza eder. Fakat boş soğutucu bölmesi bekleme sıcaklığında ayarlanır, bu şekilde küf ya da kötü koku oluşumu olmadan buzdolabı kapısı kapalı tutulabilir ve iç kısmın temiz kalması sağlanır.
Şişe rafı
Şişe tutucu buzdolabındaki alandan verimli şekilde yararlanmanızı sağlar ve şişeleri güvenli bir şekilde korumak için geliştirilmiş en iyi yoldur.

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir