ARÇELİK’ten Sessiz Sedasız Bir Çamaşır Makinesi…

Bordo Renkli Çamaşır makinesi ARÇELİK 8123 ER
Pazar günü sabah uykusu gibi yoktur. Bütün bir haftanın yorgunluğu bu uykuda atılmaya çalışılır ve oldukça keyiflidir… Ancak özellikle çalışan hanımlar da bütün haftanın işini pazar gününe sığdırıp, bitirmeye çalışır ve hal böyle olunca da sabahın köründe çalışmaya başlayan çamaşır makinesinin sesiyle tatlı pazar sabahı uykunuzun bölünmesi kaçınılmazdır. Şimdi size tanıtacağımız ARÇELİK‘in yeni Çamaşır makinesi 8123 ER, ile artık pazar sabahı uykularınız  bölünmeyecek çünkü artık ARÇELİK silence tech var….
Arçelik’in teknoloji harikası yeni çamaşır makinesi 8123 ER, özel Silent-Tech yan duvarları sayesinde titreşimi engelliyor ve makinenizin ultra sessiz çalışmasını sağlıyor. Özel Silent-Tech yan duvarlar, standart yan duvarlarla mukayese edildiğinde %80 oranında gürültü seviyesini azaltıyor. A- %50 enerji tasarrufuyla çevreye de duyarlı olan bu ürün, bordo rengiyle evinizin dekorasyonuna da farklı bir boyut kazandırıyor.
8 kilogram yıkama kapasitesine sahip olan Arçelik çamaşır makinesinin birbirinden işlevsel 16 yıkama programı mevcut. 67 dB(A) ses seviyesi ile çok sessiz çalışan Arçelik çamaşır makinesinin öne çıkan programlarından Yorgan Programı, büyük parça ve hacimli çamaşırları makinede kolaylıkla yıkayabilme konforu sunuyor. Özel geliştirilmiş bu program, yorgan ve pike gibi çamaşırları yıkamak için harcanan zaman ve emeği azaltıyor. Gömlek Programı, hassas yıkama özelliği ve program sırasında otomatik devreye giren kırışık azaltma fonksiyonu sayesinde gömlekleri yıpratmadan, en az seviyede kırışmasına imkan sağlayarak özenle yıkıyor. Mini 14 Programı, hemen yıkanması gereken birkaç parça, yaklaşık 2 kg az kirli çamaşırı, 30oC’de 14 dakikada yıkayıp kurutmaya hazır hale getiriyor. Bebek Programı, daha uzun ısıtma ve yıkama süresi ile dört durulama yaparak alerjisi olan kişiler ve bebekler için son derece hijyenik temizlik sağlıyor.
Arçelik Çamaşır Makinesi, Outdoor Programı ile de düşük ısı ayarı, hassas yıkama mekaniği ve düşük devirli sıkma profili sayesinde mikrofiber, likra içeren modern spor giysiler, rüzgar ve su geçirmeyen outdoor giysiler ve spor ayakkabılar makinede güvenle yıkanabiliyor.

ARÇELİK 8123 ER  Şu an da 1719 TL yerine 1639 TL’sına  indirimli olarak reyonlarda yerini alıyor…

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir