Arabalı Çocuk Odası Modelleri Fiyatları 2021 Kupa

Arabalı Çocuk Odası Takımları 2021

Erkek çocuk odası dekorasyon ve mobilya tarzını kendi hayalleri doğrultusunda belirlemek isteyen babalar için arabalı yatak çocuk odası modelleri araştırmalarımız devam ediyor. Bu bağlamda daha önce, çilek mobilya çocuk odası modelleri içerisinden seçtiğimiz, çilek arabalı yatak odası takımı fiyatları hakkında bir makale yayınlamıştık. Ayrıca setay arabalı yatak ve istikbal arabalı yatak odası takımı modelleri de sayfalarımıza konuk olmuştu. (Linklere tıklayarak bu markaların arabalı yatak modelleri hakkında da fikir sahibi olabilirsiniz.) Araba yatakları veya diğer bir deyiş ile araba karyola tasarımlarına sahip genç odası takımlarını incelemeye devam ederken bu defa markamız Kupa Mobilya oluyor arkadaşlar.

En Yeni Arabalı Yatak Modelleri

Araba karyolalı çocuk odaları, birbirinden şahane tasarımlara imza atan Çilek ‘in bundan 10 yıl önce piyasaya sürdüğü arabalı karyolalar ile trend belirleyici bir rol oynadı ve bu gerçekten çok hoş, babaları bile kıskandıran çocuk odası mobilyaları tüm çocukların hayalini süsler oldu. Bu durumu fark eden irili ufaklı tüm mobilya üreticileri de ürün gamlarına bu tip çocuk odalarını ekleyiverdi.

kupa arabalı genç odası turbo_8

Kupa Arabalı Yatak

Bu durum ortaya birbirinden güzel araba karyolalı çocuk odalarının çıkmasına neden oldu. Yaklaşık 2 yıldır süren bu trend muhtelif genç ve çocuk odası üreticileri tarafından piyasaya sürekli yeni ürünlerin pompalanması ile güncelliğini korurken, bunun son kanıtı ise bir kaç gün önce ki binbirdekor.com sayfalarında incelediğimiz Mondi ‘den Pitstop ile gelirken, MODEF 2020 Mobilya ve Dekorasyon Fuarında, “En İyi Genç Odası Takımı” ödülünü alan Kupa ‘da geçtiğimiz günlerde Turbo modelini piyasaya sürdü.

kupa arabalı genç odası turbo_4

Kupa Turbo Araba Yatak Modelleri

Efendim paragraf aralarında gördüğünüz üzere, kırmızı ve beyaz olmak üzere iki renk seçeneğine sahip şık bir arabalı karyola, çalışma masası, kitaplık, gardırop, şifoniyer ve komodinden meydana gelen Turbo çocuk odasında gardırop askılıklarında led aydınlatma kullanılarak yeni bir konsept de denenmiş oluyor.

kupa arabalı genç odası turbo_7

Kupa Genç Odası Araba Yatak Fiyatları

Ürünün fiyatına gelince, Kupa bu ürün grubu için toplu bir fiyat vermek yerine ürünleri tek tek fiyatlandırmayı tercih etmiş, örneğin araba karyola fiyatı peşin 2.490,00 TL olarak belirlenmiş…

kupa arabalı genç odası turbo_5

Tabi verdiğimiz bu fiyatlar belirli bir zaman aralığı için geçerli değerli binbirdekor.com takipçileri. Zaman içerisinde markanın fiyat politikalarına bağlı olarak bu fiyatlar değişiklik gösterebilir. Marka kampanyaları dahilinde indirime gidebilir.

kupa arabalı genç odası turbo_3

Bu nedenle ürünleri daha yakından incelemek ve güncel Kupa mobilya fiyat listesi hakkında fikir sahibi olmak adına Kupa Mobilya çocuk odası takımları resmi internet sitesine veya bölgenizde ki Kupa Mobilya mağazaları yada satış noktalarını ziyaret etmenizi öneririz.

kupa arabalı genç odası turbo_6

Alfemo Araba Yataklı Çocuk Odası Takımları ve Fiyatları için Tıklayınız !.. 

kupa arabalı genç odası turbo_2

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir