Angora Halı Modelleri 2020 Galata Serisi

Halı Modelleri 2020 (Angora)

Evleriniz için en güzel halı modelleri ve hem kaliteli, hemde ucuz halı fiyatları bulmak adına yaptığımız araştırmalara devam ediyoruz. Bu bağlamda daha önce, saray halı modelleri ve kaşmir halı modelleri ile merinos halı fiyatları binbirdekor.com sayfalarına fiyatları görselleri ve desenleri ile birlikte geçtiğimiz günlerde konuk olmuştu hatırlarsanız. Bu sayfamızın konuğu ise halı konusunda lider ilimizi olan Gaziantep Angora Halı modellerinin en yenisine göz atıyoruz. Dolayısı ile evinizi kaliteli, şık ve ucuz bir halı ile donatmak istiyorsanız bu markanın ürünlerine mutlaka göz atmanız öneririz.

Angora Halı Modelleri 2020 Koleksiyonları

İstanbul, Beylerbeyi, Lilium ve shaggy modellerine göz attığımız Angora Halı’nın bir başka güzel Galata koleksiyonu ile huzurlarınızdayız değerli binbirdekor.com takipçileri…Osmanlı tarzı desenlerinin yanında oldukça şık modern çizgilerinde yer aldığı Galata koleksiyonu son yılların  trend renk tonu olan kahve ile kapuçino ve krem tonlarının harmanlanması ile oluşmuş. Hem klasik tarz salonların, hem de modern yaşam alanlarının vazgeçilmez zemin döşemelerinden olmaya aday…

6 Metrekare Halı Modelleri ve Fiyatları için TIKLAYINIZ !..

Salon Halı Modelleri Angora

Kolay kolay bulamayacağınız inanılmaz antik desenleri bir araya getiren ve halının üzerine adeta bir tohum eker gibi entegre eden Angora halı tasarımcıları bu özel emekleri ile alkışı hak etmiyor mu sizce de ?..

,

Angora Halı 2020 Salon Halıları

Son 10 yılda tanıdığımız Angora Halı, gerek popüler TV programları, gerekse muhteşem tasarımları ile son derece yüksek bir müşteri potansiyeli yakalamayı başardı. Zaten öyle olmasa binbirdekor.com’un bu sayfasında herhangi bir koleksiyonu ile kendine yer bulamazdı muhtemelen.

Angora Halı Yeni Modelleri 2020

Hakikaten markanın tasarımcıları adeta geceleri uyumayarak inanılmaz tasarımlara imza atmışlar. Renkler, ton geçişleri,motifler, desenler tek kelime ile harika…u nedenle Angora halı tasarımcılarını takdir etmemek elde değil.

,

Angora Halı Yeni Modelleri 2020

Tabi bu bizim görüp değerlendirdiğimiz veriler arkadaşlar. Ancak emin olun bunlar samimi değerlendirmeler, zira bir kaç editör arkadaşımız özellikle Galata serisini çok beğenerek satın alıp salon dekorasyonlarına entegre ettiler ve gerek kullanım gerekse kullanım açısından oldukça da memnunlar.

Salon İçin Halı Modelleri Angora

Dolayısı ile burada, daha doğrusu paragraf aralarında gördüğünüz ürünleri eğer beğendiyseniz sizlere en yakın Angora Halı mağazaları veya satış noktalarına uğrayarak bu halıları daha yakından inceleme ve güncel fiyatları hakkında bilgi sahibi olma fırsatını yakalayabilirsiniz.

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir