AMY WINEHOUSE ve 2.5 Milyon Sterlinlik Evi…

Sultan Süleyman’a bile kalmadı dünya, şeklinde bir başlık pek yakışık almaz ölüm yazısının üzerine diyerekten bu başlığı kullanmak istemedim, ancak geçtiğimiz günlerde, acı bir şekilde henüz 27 yaşında hayatını kaybeden İngiliz sanatçı Amy Winehouse‘ın, bir zamanlar çılgın partiler verdiği tam 2.5 milyon sterlin (yaklaşık 7 Milyon TL.) değerinde olan Londra’daki evi şimdi hayranlarını, paparazileri, polisleri ve hayranlarının yaktığı mumları ve çiçekleri ağırlıyor. Alkol ve Uyuşturucu bağımlısı çılgın sanatçı geçtiğimiz günlerde İstanbul’a da konser vermek için gelmiş ancak 3 gün boyunca otel odasından çıkamadığı için konseri iptal olmuştu….

Amy Winehouse, bir gece anahtarlarını kaybettikten sonra kendi evinde garaj kapısından girmeye çalışmıştı. Ancak fotoğraflarının çekildiğini fark ettiği sırada garaj kapısı üzerine yıkıldı.

3 Yorum “AMY WINEHOUSE ve 2.5 Milyon Sterlinlik Evi…”

  1. bu tip insanlar hakkında yapılan, ”su testisi su yolunda kırıldı” ve bunun gibi yorumlara sonuna kadar hak veriyor, Hıncal Uluç ve Yoncimik’i destekliyorum.

  2. Ya Cemil kardeş dekorasyon sitesinde kadının evi ve fiyatı hakkında yazı yazılmış sen olayı nereye bağlıyosun… Bi saygı duymayı öğrenin insanların yaşamına…. gerçi ölüye saygınız yok ki diriye olsun….

  3. Cemil arkadaşa sonuna kadar katılıyorum verirsen 22 yaşında çocuğa AMY falan filan şöhret, para, nam ne yapacağını bilemez böyle saçmalar işte. Boğaları bile uyuşturan bi uyuşturucu kullanmış kadın….

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir