Amerikan York Duvar Kağıdı Modelleri 2015

Amerikan duvar kağıdı markaları modelleri York duvar kağıdı 2015 kataloğu ithal duvar kağıdı modelleri görselleri… 

Duvar kağıdı dekorasyonunuza katkıda bulunmak, duvar kağıdı uygulaması yaptırmaya karar vermiş ancak hâli hazırda duvar kağıdı seçimini yapamamış binbirdekor.com takipçileri için 2015 ithal duvar kağıdı modellerine göz atmaya devam ediyoruz arkadaşlar. Bu sayfamızda Amerikan York duvar kağıdı modellerine göz atıyor, sizler için 2015 duvar kağıdı koleksiyonunu inceliyoruz.

1895 yılından bu yana duvar kağıdı üretimi yapan York, aynı zamanda Amerika’nın en eski ve en büyük duvar kağıdı üreticisi olarak dikkat çekiyor. Dolayısı ile dünyanın en kaliteli duvar kağıtları York’un Pensilvanya eyaletinde bulunan üretim merkezinden çıkıyor.

Markanın künyesi hakkında sizleri kısaca bilgilendirdikten sonra geliyoruz York’un duvar kağıdı desenlerine. Efendim York, akla geldiği gibi klasik bol çiçekli yani country tarzında geleneksel Amerkan duvar kağıdı desenleri ile kısıtlamamış ürün gamını. Geometrik desenlerde, pop art desenlerde, modern soyut desenlerde mevcut 2015 koleksiyonda. Dolayısı ile her zevke hitap eden York 2015 duvar kağıdı koleksiyonuna foto galerimizde göz atabilir, buradan hayalinizdeki duvar kağıdını seçebilirsiniz…

AMERİKAN YORK DUVAR KAĞIDI 2015 KOLEKSİYONU GÖRSELLERİ

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Önceki yazıyı okuyun:
Mobiliyum İnegöl AVM Koltuk Takımları

İnegöl koltuk takımları görselleri uygun fiyatlı oturma grupları son moda koltuk modelleri resimleri en güzel...

Kapat