Alfemo Yeni Yatak Odası 2021 Vegas

2021 Yatak Odası Takımları Bambaşka

En yeni yatak odası takımları ve fiyatları binbirdekor.com sayfalarında sizler için marka marka model model detaylı olarak incelenmeye devam ediyor. Bu bağlamda editörlerimiz kısa bir zaman önce, modern yatak odası takımları ve bazalı yatak odası takımları başlıkları altında çeşitli markalara ait ürünleri incelemiş ve sizlerle paylaşmışlardı hatırlarsanız. Ayrıca son olarak ülkemizin değerli markalarının ürünlerini de yataş yatak odası ve kelebek yatak odası modellerini fiyat ve görselleri ile birlikte bilgi ve beğenilerinize sunmuşlardı. Tabii tüm bu çalışmalarımız yeni bir yatak odası takımı satın almak isteyen, bu arada hem kaliteli, hem de yatak odası fiyatları en ucuz gibi aramalarla meşgul olan okurlarımızı memnun etmek adına yapılıyor.

Alfemo Yatak Odası Modelleri ve Fiyatları 2021

Bu sayfamızda ise daha önce alfemo infinity yatak odası ve alfemo catherine yatak odası ile alfemo gravity yatak odası gibi modellerine göz attığımız, alfemo brooklyn yatak odası ve alfemo siena yatak odası gibi ürünlerine ise hasta olduğumuz Alfemo markasının en yeni yatak odası takımlarından birini mercek altına alıyoruz. (Bu ürünlerin hepsini bir arada BURADAN detaylı olarak fiyat ve görselleri ile birlikte inceleyebilirsiniz.)

Alfemo Vegas Yatak Odası

Yukarıda bahsettiğimiz modellerin hemen ardından Alfemo Daretta yatak odası takımı vitrine çıkarken, tasarımcılarının boş durmadığı marka Vegas serisini de Alfemo mağazalarında sergilemeye başladı. Bizlerde binbirdekor.com editörleri olarak Alfemo tasarımcıları gibi boş durmadık ve vakit kaybetmeden bu yeni yatak odası takımını sizler için incelemeye aldık.

Yeni Yatak Odası 2021 Modelleri ile Alfemo

Farklı kumaş, ölçü ve detay seçenekleri ile vitrine çıkan Vegas yatak odası takımı, bej renginin ferahlığı ve bronz kulplarının asaleti ile dikkat çekiyor ilk bakışta. Derinlik hissi yaratan üç boyutlu özel tasarımlar dolap kapaklarında, yerden yüksek bronz metal ayakları ve buna benzer nice detayları ile göz kamaştıran takım tek kelime ile harika.

Alfemo Yatak Odası Modelleri ve Fiyatları 2021 (Vegas)

Aslında paragraf aralarında görsellerini gördüğünüz zaten muhteşem bir estetiğe sahip bu takımı daha fazla övmenin bir gereği yok. Direkt olarak fiyat bilgilerine geçebiliriz. Efendim takım 3 farklı gardırop seçeneği ile satışa sunuluyor. Bu seçeneklerden ilki 6 kapaklı gardırop seçeneği. Bu seçenek Alfemo fiyat listesi üzerinde 14.271,00 TL olarak görünse de Alfemo kampanya ve indirimleri ile 9.990,00 TL fiyat etiketi ile satışa sunulduğunu görüyoruz.

Alfemo Yatak Odası Takımı Kampanyaları Dahilinde

Takımda 2 farklı sürgülü gardırop seçeneği sunulmuş. Bunlardan ilki olan 2115 mm ebatında ki gardıroba sahip olan 5S modelinin normal fiyatı 15.248,00 TL. Birtaz daha geniş bir gardırop isteyenler ise takımın ikinci alternatifi olan 2514 mm ebatında ki 6S gardırop seçeneğini seçmeleri durumunda bu takıma 16.571,00 TL yerine 11.600 TL ödemeleri gerekiyor.

Tabii verdiğimiz bu fiyatlar Alfemo kampanyalarının geçerli olduğu süre içerisinde geçerli. Dolayısı ile hem bu fiyatları kaçırmamak, hem de ürünün daha farklı görsellerini de incelemek adına Alfemo Yatak Odası Takımları resmi sayfasını da linke tıklayarak ziyaret etmenizi öneririz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir