Alfemo Yatak Odası Takımları ve Fiyatları 2021 (Daretta)

2021 Yatak Odası Takımları ile Alfemo Göz Kamaştırıyor

Sizler için en güzel yatak odalarını ve tabii ki en ucuz yatak odası fiyatlarını bulmak adına 2021 yatak odası modelleri ve fiyatlarını araştırmaya devam ediyor, kampanyalı yatak odası takımları ve fiyatları hakkında sizleri bilgilendirmeye çalışıyor, hem modern yatak odası takımları hem de avangart tasarımlara göz atıyoruz. Bu bağlamda kısa bir zaman önce, yatak odası takımı istikbal ve yatak odası takımları bellona başlıkları altında ülkemizin iki büyük mobilya üreticisinin ürünlerini incelemiş ve sizlerle paylaşmıştık. (Linklere tıklayarak bu markalarımızın ürün ve fiyat bilgilerini de inceleyebilirsiniz.) Bu sayfamızda ise bir başka markanın yeni bir ürününü sizlerle buluşturuyoruz.

Alfemo Yeni Yatak Odası Takımları

Markamız Alfemo arkadaşlar. Aslında, “2021 Yatak Odası Modelleri ile Alfemo Zirveye Çıkacak” başlıklı makalemizde markanın yeni ürünlerinden, alfemo infinity yatak odası ve alfemo catherine yatak odası takımları başta olmak üzere alfemo marvin yatak odası ve alfemo siena yatak odası ile alfemo motto yatak odası modellerini detayları ile birlikte mercek altına almıştık.

YATAŞ YATAK ODASI Takımları ve Fiyatlarını da İnceleyin !.. 

Alfemo’dan 2021 Yatak Odası Takımı Daretta

Ancak sürekli bir üretim halinde olan Alfemo güzel yatak odaları tasarlamaya devam ediyor ki bu makalemizde işte o yatak odası takımlarından birini konuk olarak alıyoruz. Markanın 2021 koleksiyonları arasında yer alan Alfemo Daretta yatak odası takımını, özellikleri, fiyat ve görselleri ile birlikte inceliyor, beğeni ve bilgilerinize sunuyoruz.

Alfemo Daretta Yatak Odası Takımı

Son yıllarda yeniden moda olan ceviz renginin verdiği doğal bir şıklığa sahip olan Daretta yatak odası takımı, bu doğal ve estetik görünümü sayesinde evinizin farklı renklerine de uyum sağlıyor. Üst tablaları ve kulplarında bakır detaylarla karşılaştığımız takım, son zamanların modası olan konik ayak tasarımı ile de göz dolduruyor. Son derece elegant bir duruşun hakim olduğu Daretta yatak odası takımının fiyatlarına gelecek olursak…

Alfemo 2021 Yatak Odası Takımları ve Fiyatları (Daretta)

Döşemeli karyolasıyla hem rahatlık hem de şıklık sağlayan Daretta yatak odası takımında müşteri ihtiyaçlarına göre altı veya beş kapaklı dolap seçeneğiyle birlikte, yüksek veya standart boy şifonyer alternatifleri de sunulmuş. Takımın 6 kapaklı gardırop, 160X200 cm karyola, 2 adet komodin, şifoniyer ve şifoniyer aynasından meydana gelen seçeneği normalde 12.128,00 TL. Ancak Alfemo kampanyaları dahilinde bu takım %30 indirimli olarak, 8.490,00 TL fiyatla satışa sunuluyor.

Diyelim ki 6 kapılı gardırop değil de 5 kapılı gardırop alternatifli Daretta yatak odası takımını satın almak istediniz. Bu durumda normal de ödemeniz gereken para 10.784,00 TL olarak görünüyor. Ancak elbette bu alternatif de Alfemo kampanyaları dahilinde %30 indirimli olarak 7.549,00 TL fiyatla satışa sunuluyor.

BAZALI YATAK ODASI TAKIMLARI ve FİYATLARI

Eğer Daretta yatak odası takımını beğendiyseniz elinizi çabuk tutmanızı öneririz, zira bu kampanya kısa bir zaman sonra bitebilir, %30 gibi oldukça dişe dokunur olduğunu düşündüğümüz bu indirimi kaçırmamak adına size en yakın Alfemo satış noktalarına uğramanızı veya bu ürünün daha detaylı görsellerini incelemek, hemde güncel fiyatları hakkında bilgi edinmek için Alfemo Yatak Odası Takımları resmi sayfasını da linke tıklayarak ziyaret etmenizi öneririz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir