Alfemo Vintage Genç Odası ve Fiyatları 2021

Genç Odası Modelleri 2021 Yılında Çok Modern

Siz değerli binbirdekor.com takipçileri için, daha doğrusu genç odası satın almak isteyen, genç odası mobilyalarını yenilemek isteyen okurlarımız için piyasa araştırması yapmaya devam ediyoruz arkadaşlar. Hem kaliteli, hem işlevsel genç odası takımları, hem de en ucuz genç odası fiyatları bulmak adına markaların ürünlerini birer birer inceliyoruz. Mesela bundan kısa bir süre önce sadece genç, çocuk ve bebek odası üreten markalarımızın ürünlerine, çilek genç odası takımları ve kaplumbağa genç odası takımları başlıkları altında göz atmış, bu markaların ürünlerini fiyat ve görselleri ile birlikte beğeni ve bilgilerinize sunmuştuk. (Bu markaların ürünlerini linklere tıklayarak inceleyebilirsiniz.)

Alfemo Genç Odası Modelleri 2021

Ayrıca genel mobilya üreticilerimizin ürünlerini de başta kelebek genç odası takımları olmak üzere, yataş genç odası ve doğtaş genç odası ile mondi genç odası etiketleri altında sizlerle paylaşmıştım. Bu sayfamızda da yine genel mobilya üreticilerimizden biri olan Alfemo’nun genç odası takımlarının en yenilerinden birini, her zaman olduğu gibi fiyat ve görselleri ile birlikte inceliyoruz. Dolayısı ile şu sıralar aklınızdan bir genç odası takımı almak geçiyor ise bu ürüne mutlaka göz atmanızı öneririz.

Alfemo’dan Yepyeni Genç Odası Takımları

Alfemo’nun modern görünümlü ve işlevselliği ön planda tutan kendine özgü tasarımlarının bizim için ayrı bir yeri vardır. Koleksiyonlarına onlarca birbirine benzer seriler eklemektense iki tane farklı ve şık model eklemeyi tercih eder Alfemo. Yeni sezona girerken de yemek odası, yatak odası, oturma grubu ve genç odası koleksiyonuna sadece bir kaç tane yeni seri eklemiştir. Ancak bu seriler hakikaten görülmeye değer koleksiyonlardır.

Alfemo Genç Odası Vintage

Tıpkı şimdi inceleyeceğimiz Vintage genç odası gibi. Evet binbirdekor.com ‘un bu sayfasına daha önce, alfemo alaçatı genç odası ve alfemo julien genç odası gibi ürünlerine göz attığımız, alfemo flamingo genç odası ve alfemo plus genç odası gibi ürünlerinin hastası olduğumuz Alfemo’nun yeni serilerinden Vintage konuk oluyor. Doğal ahşabın ile Vintage tasarımın mükemmel uyumundan doğan bu genç odası takımına göz atıp fiyatları, taksit seçenekleri ve görselleri ile birlikte detaylı bir şekilde inceliyoruz.

Kullanışlı ve Modern Genç Odası Vintage

Zengin detaylarla ve özgün çizgilerle tamamlanmış modern tasarıma sahip sıradışı yatak başlığı Vintage genç odasında göze çarpan ilk detay… Ayrıca geniş depolama alanı sağlayan gardırop ile farklı bir tasarıma sahip kitaplıklı çalışma masası da oldukça ihtişamlı görünüyor…

Alfemo Genç Odası Fiyatları (Vintage)

Gelelim merakla beklediğiniz bu takımın fiyat bilgilerine. Efendim Takımın 3 kapaklı gardırop, 90X200 cm karyola, şifoniyer ve çalışma masasından meydana gelen seçeneği şu an indirimli olarak 7.600 TL fiyat ile satışa sunuluyor. Tabi verdiğimiz bu fiyat Alfemo kampanyaları dahilinde yani belirli bir süre için geçerli. Dolayısı ile hem bu ürünün daha detaylı görsellerini incelemek, hem de güncel fiyatları hakkında bilgi almak adına Alfemo Kids&Teens genç odası takımları resmi sayfasını da linke tıklayarak ziyaret etmenizi öneririz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir