Alfemo TV Ünitesi Modelleri ve Fiyatları 2021 İnceleme

TV Ünite Modelleri 2021

Yeni yılın en yeni ürünlerini marka marka model model incelemeye devam ediyoruz. TV üniteleri de bu incelemelerimiz dahilinde elbette. Bu bağlamda daha önce bellona tv ünitesi ve istikbal tv ünitesi modelleri başta olmak üzere doğtaş tv ünitesi ve kelebek tv ünitesi gibi çeşitli mobilya markalarının ürünlerine göz atmıştık. Tabi sadece mobilya markaları konuk olmadı sayfamıza. Yapı market ürünleri ve E-ticaret sitelerinin ürünlerini de incelemeye aldık. Mesela Ikea TV ünitesi gibi, tv ünitesi gittigidiyor yada Tv Ünitesi Vivense modelleri gibi… Bu sayfamızda ise geçtiğimiz yıla Alfemo Infinity TV Ünitesi ile damgasını vuran ve her daim sıradışı tasarımları ile dikkat çekmeyi başaran Alfemo konuk oluyor sayfalarımıza. Sizler için Alfemo’nun en yeni tv ünitelerini fiyat ve görselleri ile birlikte detaylı bir şekilde incelemeye alıyoruz…

Alfemo TV Üniteleri 2021 Fiyatları Görselleri

Alfemo TV Ünitelerine farklı bir isim olan yaşam üniteleri adını vermiş. Yeni yıla da Essen, Villa Arven ve Brooklyn gibi yaşam üniteleri ile merhaba demiş. Hepsi birbirinden şık, hepsi birbirinden kullanışlı. Dolayısı ile bir TV ünitesi alış verişi yapmadan hemen önce, sonradan pişman olmamak adına bu ürünlere mutlaka göz atmanızda fayda var arkadaşlar.

Alfemo Essen TV Ünitesi

Markanın ürün gamına eklediği, adeta dumanı üzerinde tüten en yeni tv ünitesi Essen. Buram buram lüks kokan bu ürüne ilk bakışta üst ünite dolapları dikkat çekiyor. Fakat alt ünite kapaklarına uygulanan şerit detayları ve altın detaylı halka şeklinde tasarlanmış kulplar ile ters açılı özel tasarım ayaklar da gözden kaçmıyor. Özellikle lüks tarzda dekore edilen salonlar için ideal bir tercih olacağını düşündüğümüz bu ürünün fiyatı ise 4.290,00 TL olarak belirlenmiş.

Alfemo Villa TV Ünitesi

Saklama alanlarıyla öne çıkan Villa TV ünitesi de markanın en yeni yaşam ünitelerinden biri. Geometrik hatlarıyla basit ancak şık bir tasarıma sahip olan bu ünite de ceviz detaylar, kapak modülü ve raf panoları dikkat çekerken, ürün 2.890,00 TL fiyat etiketi sizleri Alfemo mağazalarında bekliyor.

Alfemo Alaçatı TV Ünitesi

Son bir kaç yıla damgasını vuran country tarzının en güzel örneklerinden biri olan Alaçatı tv ünitesi, country konseptinde olması gerektiği gibi porselen kulpları, oval kıvrımlara sahip ahşap üst tablaları, el işçiliği özel işlemeleri ve tarza uygun ayak tasarımı ile göz doldururken, kullanışlı ve zarif yapısı ile öne çıkıyor. Alfemo Alaçatı tv ünitesinin fiyatı ise 3.250,00 TL olarak belirlenmiş.

Alfemo Arven TV Ünitesi

Yine şık ve kullanışlı bir tasarıma sahip olan Arven TV ünitesi minimal ölçüleri ile her mekana kolayca uyum sağlayabilecek kompakt bir tarzda tasarlanmış. Renk konfigürasyonunda bronz, mermer ve cevizin kusursuz uyumunun ustalıkla bir araya getirildiği ürün üzerinde 2.150,00 TL fiyat etiketi taşıyor.

Alfemo TV Üniteleri Güncel Fiyatları

Tabi verdiğimiz bu fiyatlar belirli bir zaman aralığında geçerli arkadaşlar. Dolayısı ile hem ürünlerin güncel fiyatlarına göz atmak, hem de burada ki ürünlerin daha detaylı görsellerine göz atmak için Alfemo TV Üniteleri resmi sayfasını da linke tıklayarak ziyaret etmenizi tavsiye ederiz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir