Alfemo Köşe Takımı Modelleri ve Fiyatları 2021 Bradford

2021 Koltuk Takımları Köşe Takımları

Her zaman belirttiğiniz gibi salonlarınız ve oturma odalarınız için en güzel, en kaliteli ve tabii ki en ucuz köşe takımları ve koltuk takımları araştırması yapıyoruz. Bu bağlamda piyasada ki hemen her markanın yeni ürünlerini mercek altına alıyoruz. Mesela son olarak doğtaş köşe takımları ile istikbal köşe takımı ve yataş köşe koltuk takımları sayfalarımıza konuk olmuşlardı. Ayrıca yapı marketlerimizin ürünlerini de köşe takımı ikea gibi etiketler altında incelemiştik. Bugün ise Alfemo yepyeni bir köşe takımı ile sayfalarımızda kendine yer buluyor.

Alfemo Köşe Takımları 2021

Modern dekorasyonların vazgeçilmez markalarından olan ve daha önce başta alfemo düğün paketi modelleri olmak üzere, alfemo tv ünitesi ve alfemo yemek odası etiketleri ile diğer ürünlerine göz attığımız ve özellikle alfemo palermo ile alfemo nest ve alfemo mondo koleksiyonlarına hasta olduğumuz Alfemo yeni sezona girerken, yepyeni bir köşe koltuk takımı olan Bradford’u sessiz sedasız müşterilerinin beğenisine sunarken, elbette bizlerde vakit kaybetmeden bu ürünü her zaman olduğu gibi fiyat ve görselleri ile birlikte detaylı bir şekilde incelemeye alıyoruz.

Mondi Köşe Takımı Fiyatları için TIKLAYINIZ !..

Alfemo Bradford Köşe Takımı

Markanın yataklı köşe takımı modelleri arasında yer alan Bradford, sadece bu özelliği ile değil, aynız zamanda temizliği kolaylaştıran, beyaz ve ceviz renkleri arasında tercihi size bırakan yerden yüksek torna ahşap ayakları ile oldukça kollanışlı bir takım olarak dikkat çekiyor. Görünüm açısından ise kapitone çektirme detayları ve farklı renklerde kırlent seçenekleri ile son derece Elegant bir köşe takımı olarak dikkat çekiyor.

Farklı Köşe Koltuk Seçenekleri

Ayrıca bu koleksiyonda yaşam stilinize göre şekillendirebilmeniz için Bradford Corner ve Bradford Dinlenmeli Corner olmak üzere iki farklı alternatifle satışa  sunuluyor. Dolayısı ile evlerinde farklı seçenekler denemek isteyen okurlarımız için son derece ideal bir takım olduğunu düşündüğümüz Bradford serisinin gelin şimdi fiyatlarına bir göz atalım.

Alfemo Köşe Takımı Fiyatları 2021 Bradford

Paragraf aralarında fotoğraflarını gördüğünüz Bradford köşe takımı yukarıda bahsettiğimiz gibi tüketici ihtiyaçlarına göre iki farklı seçenekle sunuluyor. Bunlardan ilki Bradford Corner. Bu takımın Alfemo fiyat listesi üzerinde ki fiyatı normalde 10.415,00 TL fakat Alfemo kampanya ve indirimleri dahilinde %30 indirimli peşin olarak 7.290,00 TL fiyatla satışa sunuluyor.

Bradford Dinlenmeli Cornerin fiyatı ise yine normalde 9.986,00 TL. Bu takımda kampanya dahilinde %30 indirimli peşin 6.990,00 TL fiyatla Alfemo mağazalarında sizleri bekliyor… 

Tabi yukarıda verdiğimiz fiyatlar zaman içerisinde Alfemo Kampanyaları ve markanın fiyat politikalarına bağlı olarak değişiklik gösterebileceğinden hem bu ürünün daha detaylı görsellerini incelemek, hem de güncel fiyatları hakkında bilgi sahibi olmak adına Alfemo Köşe Takımları resmi kategorisini de linke tıklayarak ziyaret etmenizi öneririz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir