Alfemo Genç Odası 2021 Modelleri Fiyatları Kids&Teens

Genç Odası Takımları ve Fiyatları 2021

En kullanışlı genç odaları ve en çok tercih edilen genç odası takımları ile elbette en ucuz genç odası fiyatları binbirdekor.com sayfalarında sizlerle buluşmaya devam ediyor. Bu konu da daha ince çeşitli markaların ürünlerine göz atmıştık. Örneğin İstikbal Genç Odası modelleri ve Doğtaş Genç Odası takımlarını fiyat ve görselleri ile birlikte incelemiş ve sizlerle paylaşmıştık. Bunun yanında yapı marketlerimize de uğradık ve IKEA Genç Odası ile Koçtaş Genç Odası takımları hakkında da sizleri bilgilendirmeye çalıştık. Linkler üzerinden bu yapı market ve markaların incelediğimiz ürünlerine göz atabilirsiniz. Bu sayfamızda ise Alfemo Genç odası Alaçatı modeli başta olmak üzere, Alfemo Plus Genç Odası ve Alfemo Rosa genç odası gibi ürünleri ile geçtiğimiz yıla damgasını vuran, Alfemo Irony Genç Odası ile de zirve yapan Alfemo’nun en yeni genç odası takımlarına göz atıyoruz.

Alfemo Kids&Teens Genç Odası Modelleri ve Fiyatları 2021

Alfemo, daha doğrusu Alfemo’nun genç odası markası Kids and Teens geçtiğimiz yıllarda yukarıda bahsi geçen modelleri ile parlamıştı. Markanın ürünleri çok önemli genç odası üreticisi ve ülkemizin en büyük mobilya markaları ile kafa kafaya yarışmıştı. Bakalım bu markanın yeni ürünleri geçtiğimiz yılların aynı başarısını yakalayabilecek mi ? Tabi ki buna aşağıda sunduğumuz modelleri görünce sizler karar vereceksiniz.

Alfemo Clara Genç Odası

Alfemo’nun ürün gamına eklediği en yeni ürünlerden biri olan Clara serisi genç kızlara yönelik bir takım olarak dikkat çekiyor. Klapa detaylı kapak üniteleri, yerden yüksek, lüks konik ayak tasarımı ve prenses odalarından çıkmış gibi duran karyola başlığı ile Alfemo’nun en güzel genç kız odaları arasında yer alıyor. Takımın 90X200 cm ebatında başlıklı karyola, 3 kapaklı gardırop, 1 adet komodin ve aynalı şifoniyerden oluşan oda fiyatı ise 8.825,00 TL olarak belirlenmiş.

Alfemo Yuchi Genç Odası

Doğal ahşap renklerinden meşe tonu ile beyaz ve yeşil rengin bir arada kullanıldığı Yuchi serisi orijinal tasarımı ile ön plana çıkarken, özel ceplere sahip karyola başlığı ile de işlevsel bir takım olarak dikkat çekiyor. Takımın çekirdek oda fiyatı ise 5.414,00 TL olarak görünüyor.

Alfemo Moı Genç Odası

Markanın en yeni genç odası takımlarından biri olan Moi serisi iki farklı renk seçeneği ile satışa sunuluyor. Bu seçeneklerden ilki beyaz, ikincisi ise meşe tonlarına sahip.  Ancak arada herhangi bir şekilde fiyat farkı yok, zira takımın  beyaz yada meşe modelinin çekirdek oda fiyatı 4.474,00 TL fiyat etiketine sahip.

Alfemo Genç Odası Kampanyaları ve Fiyatları

Yukarıda Alfemo markasına ait en yeni genç odası modelleri ve fiyatları hakkında sizleri bilgilendirmeye çalıştık.  Ancak bu fiyatlar zaman içerisinde markanın fiyat politikalarına bağlı olarak değişiklik gösterebilir. Bu nedenle hem daha fazla Alfemo ürününe göz atmak,hem de markanın güncel fiyatları hakkında fikir sahibi olmak adına Alfemo Genç Odası kategorisini de ziyaret etmenizi öneririz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir