Aldora Yatak Odası Modelleri ve 2021 Fiyatları Angelo

Yatak Odası Fiyatları En Ucuz

Yatak odası modelleri 2020 yılında olduğu gibi 2021 yılında da tüm detayları ile binbirdekor.com sayfalarında sizlerle buluşmaya devam ediyor. Hatırlarsanız geçtiğimiz modern yatak odası modelleri 2018 ve kampanyalı yatak odası takımları gibi başlıklar altında bir çok farklı markanın ürünün sizlerle buluşturmuştuk.

Aldora Yatak Odası Takımları 2021

Bu sayfamızda ise yatak odası takımını inceleyeceğimiz markamız Aldora. Hatırlarsanız daha önce aldora mobilya köşe takımları ve aldora mobilya genç odası modelleri ile aldora koltuk takımı fiyati gibi bilgilerle Aldora sayfalarımıza kunuk olmuştu. Bu defa ise markanın 2021 yatak odası takımları arasında yer alan Angelo yatak odası takımını masaya yatırıyoruz.

İSTİKBAL YATAK ODASI Modelleri ve Fiyatlarını İNCELEYİN !..

Aldora’dan Yepyeni Yatak Odası Takıları

Modern ve ucuz mobilya denince ilk akla gelen markalardan dır Aldora, üstüne üstlük her daim ürün gamını güncellemektedir bu maharetli üretici. Hal böyle olunca da binbirdekor.com olarak bizlere Aldora’yı daima takip etmek düşmektedir.

Örneğin bu sayfamızda Aldora ‘nın konsept koleksiyonlarından ve müşterilerinin beğenisine henüz sunduğu yepyeni yatak odası takımlarından biri olan Angelo yatak odası takımını sizler için inceliyoruz…

Aldora Angelo Yatak Odası Takımı

Yatak odası takımlarında yada mobilyalarında Mavi rengi sever misiniz bilemeyiz ancak mavinin ağırlıkta tutulduğu ve beyaz ile harmanlandığı bu takımı çok seveceğinizi umuyoruz. Tasarım açısından bilindik yatak odası takımlarından çok farklı bir çizgiye sahip olan bu takımın en can alıcı farkı ise komodinle-rinde bir ayna bulunması.

Üstelik bu komodin aynaları öyle sıradan alelade aynalar değil, tuvalet masasının aynalarında olduğu gibi çok farklı bir tasarıma sahip. Ayıca takımın dolap ve çekmece kapaklarında ki özel süsleme detayları ile altın rengi yine sıradışı kulp tasarımları görünüm açısından takımı bir kaç üst seviyeye taşıyor.

YATAK ODASI TAKIMLARI BELLONA Modellerine de Mutlaka Göz Atın !..

Aldora Angelo Yatak Odası

Gelelim bu yatak odası takımının merakla beklenilen fiyatına… Efendim Angelo yatak odası takımın sürgü gardıroplu bazalı yatak odası takımları şu sıralar indirimde. Mesela bu takımın 6 kapılı gardırop ünitesine sahip yatak odası takımı 14.852,00 TL yerine 13.364 TL fiyatla satıışa sunuluyor. Aldora yatak odası takımının sürgü kapaklı gardıroplu ve bazalı karyolaya sahip modeline de yine aynı fiyatlarla sahip olabiliyorsunuz.

Tabi burada verdiğimiz rakamlar belirli bir süre için geçerli arkadaşlar. Dolayısı ile hem bu yatak odası takımının daha detaylı görsellerini incelemek, hem de güncel fiyatları hakkında bilgi almak isterseniz, sizleri Aldora yatak odası takımları resmi sayfasına davet ederiz….

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir