Aldora TV-Duvar Üniteleri Tek Kelime İle Şahane

Aldora 2016-2017 TV-Duvar ünitesi modelleri ve fiyatları konuk oluyor bu defa binbirdekor.com sayfalarına. Modern mobilya denilince akla gelen ilk markalar arasında yer alan Aldora‘nın hayal gücü sınırlarını zorlayan gerçek üstü tasarımları, bunun yanında modern ve avangard normlara sahip TV-duvar ünitesi modellerini masaya yatırıyor, detaylı olarak inceliyoruz.

Hayatımıza plazma televizyonlar ile giriş yapan TV- Duvar üniteleri tıpkı, ilerleyen teknolojinin baş rol oyuncusu televizyonları Led ve LCD televizyonlara çevirmesi gibi, değişen dekorasyon anlayışları ve yükselen modern dekorasyon trendleri sayesinde geliştiler, güzelleştiler ve şu an ki muhteşem hallerini aldılar.

Hele ucu açık bir tasarıma sahip olan bu mobilyalar Aldora gibi modern ötesi tasarımlar konusunda uzmanlaşmış bir markanın eline geçerse bakın ortaya ne muhteşem, ne müthiş ürünler çıkıyor ki oturup bu ürünlerin hepsini saatlerce anlatabiliriz.

Ancak hangisinden başlasak, hangisini anlatsak ki sizlere… Geometrik desenlerin bir dantel gibi işlendiği Stirpe‘ ımı, kafkas meşe ve bakır rengi kombinasyonu ile sunulan Anette ‘mi, yoksa bir uzay gemisinden düşmüş gibi duran Gizia Duvar Ünitesini mi ?..

MUTLAKA GÖRMELİSİN !..   En hesaplı TV üniteleri BURADA !...

Bizler bu konuda bir karar veremedik ve kafamız çok karıştı, birazdan sizlerin kafanızı karıştırmak için bu şık tasarıma sahip Aldora tv-duvar ünitesi modellerini hemen aşağıda yer alan foto galerimiz içerisinde bir araya getirdik. Bu galeri içerisinde ürünleri tek tek isimlendirdik de aynı zamanda. Bu ürünler arasında beğeneceğiniz bir model mutlaka çıkacaktır, ürünlerin fiyatları ise her zaman olduğu gibi foto galerimizin hemen altında sizleri bekliyor olacak…

ALDORA EN YENİ TV-DUVAR ÜNİTESİ MODELLERİ GÖRSELLERİ

Aldora TV-Duvar Ünitesi Fiyat Listesi

Aldora Aroma TV-Duvar Ünitesi 1.849,00 TL
Aldora Mathilda TV-Duvar Ünitesi 1.699,00 TL
Aldora Rakkas TV-Duvar Ünitesi 1.399,00 TL
Aldora Karo TV-Duvar Ünitesi 1.749,00 TL
Aldora Sofia TV-Duvar Ünitesi 1.299,00 TL
Aldora Runner TV-Duvar Ünitesi 1.799,00 TL
Aldora Blaze TV-Duvar Ünitesi 1.599,00 TL
Aldora Barok TV-Duvar Ünitesi 999,00 TL
Aldora Line TV-Duvar Ünitesi 999,00 TL
Aldora Manhattan TV-Duvar Ünitesi 1.999,00 TL
Aldora Value TV-Duvar Ünitesi 2.499,00 TL
Aldora Rose TV-Duvar Ünitesi 2.399,00 TL
Aldora Arya TV-Duvar Ünitesi 2.499,00 TL
Aldora Stripe TV-Duvar Ünitesi 1.649,00 TL
Aldora Gizia TV-Duvar Ünitesi 1.799,00 TL
Aldora Anette TV-Duvar Ünitesi 1.699,00 TL

 
MUTLAKA GÖRMELİSİN !..   Yataş Enza 2014 TV ünitesi modelleri ve fiyatları (İnfinity)

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Önceki yazıyı okuyun:
Yepyeni ve Çok Yaratıcı TV Arkası Dekorasyon Fikirleri

En Güzel TV Arkası dekorasyon fikirleri ve örneklerini incelemeye devam ediyoruz arkadaşlar. Hatırlarsanız son olarak...

Kapat