Aldora TV-Duvar Üniteleri Tek Kelime İle Şahane

2019 TV Ünitesi Modelleri ve Fiyatları ile Aldora

Aldora TV-Duvar ünitesi modelleri ve fiyatları konuk oluyor bu defa binbirdekor.com sayfalarına. Sizler için en güzel tv ünitesi modelleri ve fiyatlarını detayları incelemeye devam ediyoruz. Mesela geçtiğimiz günlerde ülkemizin en önemli iki mobilya markasının ürünlerini, bellona tv ünitesi ve istikbal tv ünitesi gibi etiketler ile incelemiştik. Bunun yanında adore tv ünitesi ve alfemo tv ünitesi modelleri ile doğtaş tv ünitesi tasarımları da tüm modern halleri ile sayfalarımıza konuk olmuştu hatırlarsanız.

Aldora TV Ünitesi 2019

Bu sayfamızda ise modern mobilya denilince akla gelen ilk markalar arasında yer alan Aldora’nın hayal gücü sınırlarını zorlayan gerçek üstü tasarımları, bunun yanında modern ve avangard normlara sahip tv sehpası modelleri masaya yatırılıyor, detaylı olarak inceliyoruz.

Hayatımıza plazma televizyonlar ile giriş yapan TV- Duvar üniteleri tıpkı, ilerleyen teknolojinin baş rol oyuncusu televizyonları Led ve LCD televizyonlara çevirmesi gibi, değişen dekorasyon anlayışları ve yükselen modern dekorasyon trendleri sayesinde geliştiler, güzelleştiler ve şu an ki muhteşem hallerini aldılar.

Modern TV Üniteleri ile Aldora

Hele ucu açık bir tasarıma sahip olan bu mobilyalar Aldora gibi modern ötesi tasarımlar konusunda uzmanlaşmış bir markanın eline geçerse bakın ortaya ne muhteşem, ne müthiş ürünler çıkıyor ki oturup bu ürünlerin hepsini saatlerce anlatabiliriz.

 

Ancak hangisinden başlasak, hangisini anlatsak ki sizlere… Geometrik desenlerin bir dantel gibi işlendiği Stirpe‘ ımı, kafkas meşe ve bakır rengi kombinasyonu ile sunulan Anette ‘mi, yoksa bir uzay gemisinden düşmüş gibi duran Gizia Duvar Ünitesini mi ?..

Aldora’dan Çok Başarılı TV Üniteleri

Bizler bu konuda bir karar veremedik ve kafamız çok karıştı, birazdan sizlerin kafanızı karıştırmak için bu şık tasarıma sahip Aldora tv-duvar ünitesi modellerini hemen aşağıda yer alan foto galerimiz içerisinde bir araya getirdik.

 

Bu galeri içerisinde ürünleri tek tek isimlendirdik de aynı zamanda. Bu ürünler arasında beğeneceğiniz bir model mutlaka çıkacaktır, ürünlerin fiyatları ise her zaman olduğu gibi foto galerimizin hemen altında sizleri bekliyor olacak…

ALDORA EN YENİ TV-DUVAR ÜNİTESİ MODELLERİ GÖRSELLERİ

 

Aldora TV-Duvar Ünitesi Fiyat Listesi

Aldora Aroma TV-Duvar Ünitesi 1.849,00 TL
Aldora Mathilda TV-Duvar Ünitesi 1.699,00 TL
Aldora Rakkas TV-Duvar Ünitesi 1.399,00 TL
Aldora Karo TV-Duvar Ünitesi 1.749,00 TL
Aldora Sofia TV-Duvar Ünitesi 1.299,00 TL
Aldora Runner TV-Duvar Ünitesi 1.799,00 TL
Aldora Blaze TV-Duvar Ünitesi 1.599,00 TL
Aldora Barok TV-Duvar Ünitesi 999,00 TL
Aldora Line TV-Duvar Ünitesi 999,00 TL
Aldora Manhattan TV-Duvar Ünitesi 1.999,00 TL
Aldora Value TV-Duvar Ünitesi 2.499,00 TL
Aldora Rose TV-Duvar Ünitesi 2.399,00 TL
Aldora Arya TV-Duvar Ünitesi 2.499,00 TL
Aldora Stripe TV-Duvar Ünitesi 1.649,00 TL
Aldora Gizia TV-Duvar Ünitesi 1.799,00 TL
Aldora Anette TV-Duvar Ünitesi 1.699,00 TL

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir