Alçıpan Asma Tavan Modelleri

Tavanlarımız yavan hallerinden Asma Tavanlarla kurtuluyor…
Şık ve zengin görünümlü bir salon için Asma Tavan şarttır. Alçıpan kullanılarak yapılan asma tavanlar zevkli bir el tarafından yapılmaz ise kazalı bir otomobile benzer. Asma tavan bu işi iyi bilen mimarlardan yardım alınarak yapılmalıdır. Işıklandırmaları gelişigüzel değil ince matematik hesaplarla konumlandırılmalıdır. Bu hususlara dikkat edilerek yapılan asma tavanlar gizli ışık ve hopörlör  sistemlerinin de uygulanması ile yapının dekorasyonuna eşsiz bir görünüm katar.
Alçıpan Asma Tavan yaptırmak isteyen değerli okurlarımıza aşağıdaki örneklerle biraz fikir vermeye çalışalım;

Alçıpan Asma Tavan Modelleri Galerisi

“Alçıpan Asma Tavan Modelleri” Konusunda 4 Yorum Var

  1. mrb hayırlı işler.en altta sağdaki asma tavan salon için düşünüyoruz 5 metre uzunluğunda olucak ortalama malzemesiz fiyatınız ne olur acaba teşekkür ederiz

    1. Öncelikle teşekkür ederim Ahmet bey. Biz sadece asma tavan hakkında sizlere fikir vermek amacı ile bu görselleri sunduk. Fiyat şehirden şehire farklılık gösterebilir. Görecelidir, yaptıracağınız usta ile anlaşmanıza bağlıdır. Ama fikir olması açısından buna benzer 5 metrelik bir asma tavanı arkadaşıma herşey dahil 700 TL. gibi bir fiyata yaptırdım. Asma tavanın metresi şu sıralar 22 TL ile 25 TL arasında değişiyor.

  2. sitenizde niçin iletişim telefonunuz yok.Bilgi almak istiyorum. Ben Ankara da ikamet ediyorum. Hangi şehirde hizmet verdiğiniz bile belirtilmemiş.

    1. Merhaba Naile, binbirdekor.com olarak herhangi bir ürün satışı veya imalatı yapmadığımız için telefon ile bilgi akışı sağlamıyoruz, mail yolu ile bizlere ulaşabilirsiniz…

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir