“Akıllı Korniş” ile Perde Takmak Çok Kolay

Perde Takmak Zor mu ?

Perde takma yöntemleri ev dekorasyonu ipuçları fikirleri akıllı korniş nedir akıllı korniş fiyatları akıllı korniş nasıl kullanılır – Hemen hemen her evde hanımlar perde yıkadıkları zaman erkekleri bir dert tutar 🙂 En azından bizde öyle, zira bayram ağzı yıkanan perdeleri takmak nedendir bilinmez ama hep bana düşer 🙂 “Bana ne, kim yıkadıysa o taksın” gibi falsolarım da sonuç vermez ve kuzu kuzu o perdeleri takmak zorunda kalırım.

Üstüne üstlük yıkanan tül ve perdeler kırışmasın diye nemli halde hemen asılmak zorundadır ki bu da ağırlıklarının iki katına çıkmasına neden olur. Aslında olayı tersten anlattım bir de işin perdeleri kornişten sökme boyutu var, anlayacağınız o gün akşam kol ve boyun ağrıları içerisinde yattığım yeri beğenirim 🙁

 

akıllı korniş

Yüzyılın İcadı

Ancak şimdi bulduğum yöntem sayesinde daha doğrusu Evim Şahane programında rastladığım bir aparat sayesinde bu iş artık çocuk oyuncağı. Hatta artık bana bile gerek yok.

Yüzyılın icatları arasında yer alan bu ürünün ismi “Akıllı Korniş”. Adı gibi akıllı olan bu korniş bir mekanizma sayesinde tavandan aşağı doğru inerek vücut hizasına geliyor, sandalyeydi, merdivendi hiç uğraşmıyorsunuz.

Kolları yukarı dikip tek tek uğraşmanıza da gerek kalmıyor haliyle. Üstelik bu ürünü stor perdelerinizde de kullanabiliyorsunuz.

Akıllı Korniş

Bu muhteşem fikri bulan ve dolayısı ile biz beyleri böyle işlerden kurtaran arkadaşa da huzurlarınızda canı gönülden teşekkür ediyor ve olayı daha iyi anlayabilmeniz adına hemen alt tarafa bir de video ekliyorum…

 

““Akıllı Korniş” ile Perde Takmak Çok Kolay” Konusunda 4 Yorum Var

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir