Ahşap Görünümlü Dekoratif Tavan Kirişleri

Ahşap Taklidi Poliüretan

Ev veya ofis dekorasyonunda her zaman doğal dekorasyon tarzlarından yanayım, kısacası ben bir taş ve ahşapçıyım arkadaşlar. Ahşap ve taşın her daim her tarz dekorasyon stilinin içindede var olacağını savunurum, zira tarih tekerrürden ibarettir. Geriye dönüp baktığınızda bu iki malzeme bin yıllardır insanoğlunun en yakın dostu olmuş, insanın ilk yıllarından başlayarak barınma ve gıda gibi zorunlu ihtiyaçlarını karşılamıştır.  Sonraları sarayların yerlerini, ibadethanelerin tavanlarını süslemişlerdir.

Ahşap Görünümlü Poliüretan Köpük

Ancak son yüzyılda endüstrinin gelişmesi ile ortaya çıkan beton ve demir insanoğlu ile bu doğal malzemelerin arasına girmiş, insanoğlunun yeni dostu oluvermiştir… Artık devasa binalar ahşabı yani ağaçları parçalayarak, taşları temellerine gömerek şehirlerde yükseliyor, şehirler bir beton ve demir ormanı haline geliyordu.

Ahşap Mertek Tavan Tasarımları

Belli bir dönem sonra insan ilk aşkı olan taş ve ahşabı hatırladı, onlarınbuz gibi beton ve demire göre ne kadar sıcak olduklarının farkına varmışlardı. Evet insanoğlu şehrin göbeğindeki rezidans dairesinin en azından dekorasyonunda taş ve ahşabı görmek istiyordu.

 

Poliüretan Kiriş Modelleri

Fakat iş işten geçmiş beton ve demir bu ürünleri bünyelerine kabul etmeyecek kadar kökleşmişti, dolayısı ile insanoğlu bu defa kaybetti yada dünyanın en zeki varlığı olarak klonladığı bu ürünleri yapay taş paneller gibi ev dekorasyonuna sokarak kazandığını zannetti.

Poliüretan Ahşap Taklidi Ürünler

Efendim bu sayfamızda insanoğlunun tabiatından kaynaklanan taş ve ahşaba olan arzusunu dindirmek amacı ile tıpkı taş panel uygulamaların da olduğu gibi özellikle köy evlerinde rastladığımız ahşap kiriş ve merteklerin poliüretan kopyalarına göz atıyor ve hemen alt tarafta hazırladığımız foto galerimiz içerisinde ahşabın zarif sıcaklığını mekanlarına taşımak isteyen rustik dekorasyon hastaları için pratik çözümler sunan bu ürünleri beğenilerinize sunuyoruz.

Eğer tavan dekorasyonunuz da farklı bir şeyler görmek istiyorsanız damaklarda oldukça farklı bir lezzet bırakan bu ürünlere mutlaka göz atmanızı öneririz.

Ahşap Görünümlü Poliüretan Kiriş Görselleri Foto Galeri

 

Foto galerimize göz atan okurlarımızın bir çoğu şimdi bu ürünleri nereden satın alacakları hakkında bir çok soru gönderecek bizlere. Efensdim sizleri ve bizleri hiç yormadan belirtelim. Efendim Google gibi devasa bir arama motorunda ahşap görünümlü kartonpiyer yada ahşap mertek fiyatları gibi bir sorgulama yaparsanız bir çok üretici firmaya ulaşabilirsiniz.

“Ahşap Görünümlü Dekoratif Tavan Kirişleri” Konusunda 3 Yorum Var

  1. ahşap görünümlü kirişlerin ebat ve fiyatlarını öğrenmek istiyorum. teşekkürler.

    1. Merhaba internet üzerinde bu konu da imalat yapan bir çok üretici firma mevut. Bu firmalara ulaşabilir daha sağlıklı ve detaylı bilgiler alabilirsiniz…

  2. Ahşap desenli kirişlerin fiyat ve ebatları hakkında bilgi rica edeceğim
    Nasıl temin edebilitim

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir