Ahşap Duş Başlığı

Sıradışı bir tasarım…
Sıra dışı dekorasyon tasarımları büyük beğeni toplarken, ev içerisin de, hemen hemen girmediği hiç bir alan kalmıyor. Islak mekan dekorasyonlarında bile bu uçuk tasarımlara rastlayabiliyoruz.
Su bataryaları, lüks evyeler ve çeşitli banyo aksesuarların da yenilikçi ve modern tasarımlar, yeni sitil banyo dekorasyonlarına yeni bir soluk getiriyor. Görsellikten çok teknolojinin dahil olduğu modern banyolarda as olan, lüks donanım. Görüntü bazen minimalist, bazen, nostalji bazen de doğal konseptli olabiliyor. Özellikle doğa ile teknolojinin bir arada bulunduğu tasarımlar en fazla talep gören sitiller.

Verilebilecek en şık örnek, Mihran Rovelli Manoukian tasarımı olan ahşap duş başlığı. Masif ahşaptan üretilen duş başlığı, hem çevreci hem de tasarrufçu bir tasarım. Dikdörtgen şeklindeki tasarım ve suyun yağmur etkisi, minimalist tasarımları sevenler için mükemmel. Ahşap duş başlığının içindeki çelik çekirdekler ve silikon tüpler, ahşabın sudan etkilenmesine engel oluyor. Minimalist ahşap duş başlığının en güzel yanı ise, 6 dakikada duş için harcanan su miktarını 40 litre azaltıyor. Tasarrufçu ahşap duş başlığı, özellikle günde birkaç kez duş yapanlar için önemli bir tasarruf imkanı sunabilir. Mihran Rovelli Manoukian tarafından tasarlanan ahşap duşa başlığı, 2011 banyo ve aksesuar tasarım ödülü aldı. Modern banyo, kaplıca ve havuz atmosferlerinde kullanılabilir. Son derece estetik ve modern görünen bu tasarım ıslak mekanlara büyük bir fark katabilir.

ahsap_dus_ basligi

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir